W butach Valerii – nowość już w księgarniach

Jedną z książek wyróżniających się na tle wrześniowych nowości jest propozycja Wydawnictwa Kobiecego W butach Valerii autorstwa Elizabeth Benavent. Książka zdążyła już podbić serca hiszpańskich czytelniczek i doczekać się serialu na platformie Netflix. Czy zdobędzie również Twoją sympatię?

W butach Valerii. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W butach Valerii – życiowe rozterki pod hiszpańskim niebem

Valeria ma 27 lat i jako młoda pisarka ma już za sobą jeden bestseller. Problem w tym, że powtórka tego osiągnięcia nie jest już taka łatwa, zwłaszcza gdy natchnienie ustępuje miejsca kryzysowi twórczemu. A to nie jedyny kryzys, z którym bohaterka musi się zmierzyć. Faza uniesień w jej małżeństwie opadła, wkradła się rutyna, a mąż przestał się nią interesować jako kobietą. Ona sama również zagubiła, gdzieś radość życia i zaniedbała swoje potrzeby. Jak dobrze, że ma przyjaciółki, które są cudowną receptą na wszelkie zmartwienia!

Ciepła Carmen, przebojowa Lola i poukładana Nerea, mimo że różnią się charakterologicznie, wszystkie pragną tego samego. Miłości i szczęścia. Cztery kobiety dają sobie wzajemnie ulgę w niekończących się poszukiwaniach i uczą się czerpać z życia pełnymi garściami. Co się wydarzy, gdy na drodze Valerii stanie przystojny Victor? Czy doda jej życiu kolorów i wprowadzi upragnioną szczyptę namiętności?

Jeśli ciekawi Cię, jak ta historia się skończy i czy Valeria nareszcie odnajdzie szczęście, sięgnij po książkę Elizabeth Benavent.

W butach Valerii – polecamy

W butach Valerii Elizabeth Benavent to powieść bardzo kobieca i niezwykle przyjemna, od której nie można się oderwać. Ciepłe promienie słońca gorącej Hiszpanii, które przebijają się przez litery i wprost wychodzą z tej książki, mają moc ogrzewania powietrza, co zdecydowanie przyda się w chłodne polskie jesienne wieczory.

Masz ochotę na spacer po Madrycie w przyjaznym towarzystwie? Chwyć za rękę Valerię i jej trzy przyjaciółki… Książkę znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także