Vicious. Nikczemni – światowy hit w Polsce!

Vicious. Nikczemni - kup na TaniaKsiazka.plVicious. Nikczemni to książka, która zainteresuje wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Jeśli zatem szukacie nietuzinkowych i wciągających historii z tego właśnie gatunku, gorąco polecamy prezentowaną dziś pozycję. Warto tutaj również wspomnieć, że Victoria Schwab, autorka książki, ma już na koncie kilka bestsellerowych powieści. Tytuły, które tworzy, w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami i szturmem podbijają bestsellerowe listy. Nic więc dziwnego, że Vicious. Nikczemni znikają z księgarnianych półek niczym świeże bułeczki. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem swoim fanom przygotowała pisarka.

Vicious. Nikczemni – kilka słów o fabule

Głównymi bohaterami są Victor i Eli, którzy poznali się na studiach. Oboje byli genialni, aroganccy i zdolni. Dlatego od początku zauważyli w sobie tę samą, wielką ambicję. W ciągu ostatniego roku zajęć wspólnie zainteresowali się badaniami nad adrenaliną. Ponadto mnóstwo uwagi poświęcili też doświadczeniom bliskimi śmierci i pozornie nadprzyrodzonym zdarzeniom. To wszystko ujawniło, że w odpowiednich warunkach można rozwinąć w sobie nadzwyczajne zdolności. Kiedy jednak ich prosta teoria naukowa zamienia się w poważny eksperyment, sprawy zaczynają się komplikować.

Mija dziesięć lat i Victor ucieka z więzienia. Jego celem jest znalezienie byłego przyjaciela. W podróży towarzyszy mu znajomy z celi, Mitch, a na ich drodze staje Sydney. Ranna dziewczyna, której powściągliwa natura skrywa niejedną tajemnicę. Wrogowie uzbrojeni w straszliwą moc, napędzani wspomnieniem zdrady i straty, wyznaczyli kurs zemsty. Kto przeżyje pełne nienawiści starcie?

Victoria Schwab stworzyła niezwykle porywającą opowieść, w której na nowo definiuje superbohaterów. To historia o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i niezwykle mrocznych, nadprzyrodzonych mocach. Jeśli zatem szukacie czegoś nowego, co zapewni wam mnóstwo godzin fantastycznej rozrywki, trafiliście idealnie. Poza tym po tę książkę powinien sięgnąć każdy, kto do tej pory nie miał okazji zapoznać się z twórczością autorki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Prezentowaną dziś powieść pt. Vicious. Nikczemni znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej! Koniecznie sprawdźcie ten tytuł. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także