Uwikłani. Hudson – najnowsza książka Laurelin Paige już wkrótce w sprzedaży!

Uwikłani. HudsonLaurelin Paige ciągle w grze! Tym razem do sprzedaży trafi jej najnowsza książka, pt. Uwikłani. Hudson. Premiera będzie miała miejsce już 21 października bieżącego roku i z pewnością jest nie lada gratką dla wszystkich miłośników cyklu Uwikłani.

Tym razem historia miłosna, która zyskała miliony czytelników na całym świecie, zostanie przedstawiona z perspektywy Hudsona, na którego punkcie szaleją tysiące kobiet. Ktoś może pomyśleć „ta sama historia?”. Otóż nie! Najnowsza książka Laurelin Paige to nie tylko zmiana punktu widzenia. To również nowe, niepublikowane dotąd sceny. Świat widziany oczami przystojnego Hudsona Pierce’a okazuje się jeszcze bardziej fascynujący. Daje również możliwość zupełnie innej analizy wątków, które zostały już przedstawione w poprzednich częściach Uwikłanych. Kto wie, może kwestie wątpliwe lub jednoznaczne, z którymi mierzyła się Alayna, okażą się zupełnie inne z punktu widzenia Hudsona? Wiadomo nie od dziś, że im więcej perspektyw, z których obserwuje się dane wydarzenie, tym więcej interpretacji i możliwości, by obiektywnie ocenić jego przebieg. Wiadomo też, że kobieta i mężczyzna mają skrajnie różne odczucia, każde z nich bowiem zwraca uwagę na zupełnie inne szczegóły. W najnowszej części pojawi się również wiele wątków dotyczących przebiegłej Celi i jej znajomości z przystojnym biznesmenem, o których nigdy wcześniej nie wspominała Laurelin Paige. Dlatego też Uwikłani. Hudson stanie się bez wątpienia najbardziej wyczekiwaną, książkową pozycją w najbliższym czasie.

Przypominamy, że książka Uwikłani. Hudson Laurelin Paige do sprzedaży w polskich księgarniach trafi już 21 października bieżącego roku. Ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego i liczyć będzie aż 350 stron.

Przeczytaj także