Uwikłana – Bruce Porter

Uwikłana - kup na TaniaKsiazka.plUwikłana to gorąca zapowiedź, która w sprzedaży pojawi się już 9 czerwca 2017 roku. Książka jest nie lada gratką dla wszystkich miłośników historii opartych na faktach. Czytelnicy mogą liczyć na ogromne emocje, dzięki temu, że inspiracją do napisania tej powieści były prawdziwe wydarzenia. Najnowsza opowieść Brucea Portera zachwyca dynamiczną fabułą i zaskakującymi zwrotami akcji. Przy tej lekturze nie będziecie się nudzić, gwarantujemy!

Uwikłana – kiedy to życie pisze scenariusz…

Główną bohaterką jest królowa narkotykowego imperium, która momentalnie zmienia swoje dotychczasowe życie i staje po drugiej stronie barykady. Igrając z ogniem i balansując na krawędzi, wciela się w postać tajnej agentki. Jak do tego doszło?

Pilar, bo tak na imię ma tytułowa bohaterka, pochodzi z wyższych kolumbijskich sfer. Dziewczyna kształciła się w Europie i jest wybuchową mieszanką nieodpartego uroku oraz bezwzględnej przebiegłości. Odkąd pamięta, pociągało ją wszystko, co zakazane. W tym także niebezpieczni i nieodpowiedni mężczyźni. A stąd już tylko krok do przekroczenia granicy prawa. Tak też się staje. To właśnie przez mężczyzn Pilar zostaje wciągnięta w handel kokainą w jednym z największych światowych karteli. W krótkim czasie bohaterka staje się ich przywódczynią.

Takie życie przestaje być jednak tym, czego pragnie dziewczyna. Na koncie ma już dwa nieudane małżeństwa oraz ucieczkę z narkotykowego świata, oraz dzieci. To właśnie z myślą o nich postanawia osiedlić się na Florydzie i zacząć wszystko od nowa. Spokojne życie bohaterki mąci były mąż, który w zamian za skrócenie wyroku wydaje jej nazwisko rządowej organizacji walczącej z narkotykami.

Nie mając wyboru, Pilar zgadza się infiltrować niebezpieczny kartel w ramach akcji „Operacja Księżniczka”. Jej celem jest przechwycenie wielu milionów dolarów oraz kokainy wartej pół miliarda dolarów. Dziewczyna wciela się w swoją rolę tak dobrze, że zostaje porwana przez kolumbijskich partyzantów. Czy jest szansa na to, że ktoś ją ocali? Kiedy bowiem porywacze dowiedzą się, że mają w rękach tajną agentkę, jej życie znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie…

Książkę pt. Uwikłana znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także