Uwaga: konkurs! Do wygrania 3 x „Jak wyglądać olśniewająco”!

KONKURS ZAKOŃCZONY

Do wygrania 3 x „Jak wyglądać olśniewająco”!

Wygraj książkę „Jak wyglądać olśniewająco”! To proste – wystarczy, że w komentarzach do tego wpisu (poniżej) wymienisz osobę publiczną, która jest dla ciebie autorytetem w dziedzinie elegancji i stylu oraz w przynajmniej trzech zdaniach uzasadnisz swój wybór. Odpowiadaj z wyobraźnią 🙂 Najlepsze 3 odpowiedzi zostaną nagrodzone!

Konkurs potrwa do 06.01.2016 roku!


O nagrodzie:

Jak wyglądać olśniewająco - Andrea Pomerantz LustigPoznaj niezwykły poradnik stanowiący obowiązkową lekturę każdej nowoczesnej, szykownej kobiety!

Andrea Pomerantz Lustig – redaktorka działu urody „Glamour” – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poznała niezliczoną ilość trików urodowych oraz sekrety nienagannego wyglądu gwiazd. Teraz dzieli się zdobytą wiedzą z czytelniczkami na całym świecie, pokazując im, w jaki sposób eksponować swoje atuty, aby stworzyć wizerunek eleganckiej, stylowej i pięknej kobiety.

Dzięki tej książce: poznasz praktyczne informacje dotyczące kosmetyków, mody i urody; dowiesz się, jak wyszukiwać odpowiedniki najbardziej luksusowych kosmetyków świata; odkryjesz tajniki urody gwiazd uznawanych za ikony stylu i dowiesz się, jak osiągnąć podobny efekt; nauczysz się dobierać sezonowe trendy do swojego charakteru i stylu.

Oto skarbnica pełna praktycznych porad i sekretów najsłynniejszych wizażystów świata, dzięki której każda kobieta stworzy własny niepowtarzalny styl, i to bez konieczności wydawania fortuny.


Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Glosel sp. z o.o. sp. k., właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.
 2. Konkurs trwa od 28.12.2015 r. do 06.01.2016 roku (włącznie).
 3. Zadaniem konkursowym jest podanie osoby, która jest dla ciebie autorytetem w dziedzinie elegancji i stylu. Odpowiedź należy uzasadnić przynajmniej w trzech zdaniach.
 4. Swoje odpowiedzi należy umieszczać w komentarzach do wpisu konkursowego na blogtk.etlgqft.cluster020.hosting.ovh.net.
 5. Każda osoba może umieścić tylko jeden komentarz.
 6. Przystępując do udziału w konkursie, autor zgłoszenia konkursowego zapewnia, że jest autorem tekstu.
 7. Autor komentarza konkursowego wyraża zgodę na publikację tekstu przez organizatora na TaniaKsiazka.pl, CoPrzeczytac.pl oraz na blogtk.etlgqft.cluster020.hosting.ovh.net.
 8. Nagrodzone zostaną 3 prace. Nagrodę przyzna jury złożone z 2 pracowników księgarni TaniaKsiazka.pl.
 9. Uczestnik konkursu może otrzymać jedną nagrodę.
 10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 07.01.2016 roku we wpisie konkursowym na blogtk.etlgqft.cluster020.hosting.ovh.net.
 11. Nagrody zostaną wysłane pocztą na adres znajdujący się na terenie Polski wskazany przez zwycięzcę. Adres musi być przekazany drogą mailową na adres pawel.mieczkowski@kierus.com.pl do 12.01.2016 r. (włącznie). W przypadku braku wysłania adresu, nagroda przepada.

Książkę otrzymują:

 1. Ren
 2. Karolina R
 3. Aleksandra Ciska

Wymienione osoby prosimy o kontakt na pawel.mieczkowski@kierus.com.pl.

Przeczytaj także