Utracona miłość – Magdalena Krauze

Utracona miłość Magdaleny Krauze to doskonała propozycja dla wszystkich fanek twórczości polskiej pisarki. Poza tym historia ta przypadnie do gustu każdej wielbicielce romansów współczesnych. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej autorki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. A naprawdę warto, ponieważ książki Krauze cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek w całym kraju nie bez przyczyny. Autorka potrafi zaciekawić, zaintrygować i wzbudzić sporo emocji. Co tym razem zaserwowała fankom?

Utracona miłość - kup na TaniaKsiazka.plUtracona miłość – kilka słów o książce

Majka i Michał planują wspólna przyszłość, mimo że oboje są jeszcze w młodym wieku. Szybko jednak okazuje się, że nawet ich silne uczucie nie ma szans w zetknięciu z toksyczną matką chłopaka, która pojawia się na horyzoncie. Dziewczyna nie jest wymarzoną kandydatką na synową. Pochodzi bowiem z biednego domu, a większość czasu spędza, pomagając rodzinie. Ponadto jest bardzo wstydliwa i brakuje jej pewności siebie. Trudo więc odnaleźć się jej w rodzinie lekarskiej, gdzie prestiż i dobre pochodzenie to podstawa. Mimo dzielących ich różnic młodzi zakochują się w sobie do szaleństwa. Jednak nawet najsilniejsze uczucie nie ma szansy przetrwać, kiedy na drodze wciąż pojawiają się nowe problemy i przeszkody. Wkrótce on rozpoczyna prestiżowe studia medyczne w Londynie, a Majka zostaje w Warszawie.

Mijają lata, dziewczyna tkwi w nieszczęśliwym związku, a rozwiedziony Michał wraca do Polski. Być może nic nie dzieje się bez przyczyny? Co, jeśli los tylko pozornie kieruje się przypadkiem? Może szczęście i miłość czekają właśnie za rogiem? Drogi Michała i Mai skrzyżują się ponownie. Czy jednak tym razem uda się im zbudować wspólne szczęście? Czy to prawda, że stara miłość nie rdzewieje? I czy Majka znajdzie w sobie siły, by zakończyć nieudaną relację i wyrwie się z kręgu nieszczęścia, w jaki wpadła?

Przypominamy, że książka pt. Utracona miłość Magdaleny Krauze jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury dla kobiet.

Przeczytaj także