Usłysz mnie – Najwa Zebian i jej światowy bestseller

Usłysz mnie - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Usłysz mnie to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury pięknej i współczesnej. Jej nietypowa forma sprawia, że Czytelnik zmuszony jest do analizy własnego życia i wielu cennych refleksji. Warto tutaj wspomnieć, że nie jest to typowa powieść fabularna. To cenny i niezwykle ciekawy zbiór myśli, przekonań i pragnień, które nieustannie kłębią się w głowie Najwy Zebian. Co ciekawsze, odbiorcy w środku znajdą dwie wersje tekstu. Jedna z nich to oryginał w języku angielskim, drugi, to polski przekład. Całość składa się z 200 jednostronicowych wpisów. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie sami, o czym pisze autorka!

Usłysz mnie – ponadczasowe prawdy i problemy dnia codziennego

Książka Usłysz mnie kierowana jest przede wszystkim do tych, którzy kiedykolwiek czuli się niewysłuchani, źle traktowani czy mylnie oceniani i niedostrzegani. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, odbiorca w prezentowanej dziś pozycji znajdzie świat widziany oczami Najwy Zebian. Oczami edukatorki, studentki oraz osoby, która większość życia doświadczyła w milczeniu.

Sytuacja pisarki nie była łatwa. Kiedy miała 16 lat, przybyła z Libanu do Kanady. Łatwo wyobrazić sobie, jak trudno tak młodej osobie odnaleźć się w kompletnie obcym środowisku. W miejscu, do którego nie przynależy. Jej teksty traktują o miłości, przyjaźni, cierpieniu, inspiracji, szacunku, serdeczności, motywacji, uczciwości i szczerości. To oczywiście nie wszystko. Jest tu mnóstwo innych refleksji na temat problemów i kwestii, z jakimi spotykamy się w codziennym życiu.

Oto jak sama autorka mówi o swojej publikacji:

Ta książka nie należy wyłącznie do mnie. Należy do każdego, kogo droga skrzyżowała się z moją. Gdyby moja podróż potoczyła się inaczej, niż się potoczyła, z każdą historią i z każdym szczegółem, nie byłabym dziś tą samą osobą, jaką jestem. Niech ta książka obdarzy głosem tych, którzy go potrzebują, niech stanie się ramieniem, na którym będą mogli się wypłakać ci, którzy potrzebują kogoś, kto by ich wysłuchał, niech będzie inspiracją dla tych, którzy potrzebują przypomnienia, jak wielką władzę mają nad własnym życiem.

Prezentowaną dzisiaj książkę pt. Usłysz mnie Najwy Zebian znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują literatury skłaniającej do refleksji.

Przeczytaj także