Urodziny Stephena Kinga – przecena książek!

Urodziny Stephena Kinga – przecena książek! Sprawdź >>Wszyscy lubimy się bać. Jesienne wieczory robią się coraz dłuższe, więc kiedy nasz pokój spowija mrok chętniej sięgamy po książki grozy i horrory. My na chwilę ciemność rozświetlimy, bo zapalimy świeczki na torcie. W końcu zbliżają się urodziny Stephena Kinga! Ten wybitny pisarz kończy 70 lat, a my świętujemy razem z nim, dlatego przeceniamy wszystkie jego książki nawet do 35%.

Urodziny Stephena Kinga

Stephen King to mistrz grozy, który wywoływanie gęsiej skórki za pomocą słów opanował do perfekcji. Trudno więc uwierzyć, że to wszystko zawdzięczamy jego… matce! To ona dała mu pierwszą maszynę do pisania i namówiła do tworzenia. Ten wielokrotny zdobywca nagród stworzył kanon współczesnego horroru, wypuszczając na świat takie ponadczasowe dzieła jak Lśnienie, Miasteczko Salem, Carrie, czy To. Zaletą jego książek jest wartka akcja pełna zaskakujących zwrotów, wielki realizm w odtwarzaniu ludzkiej psychiki, wnikliwość w szczegóły oraz specyficzny styl. Stephen King nie ogranicza się jedynie do gatunku grozy, bo z powodzeniem pisze też książki sensacyjne jak Zielona mila, czy z kręgu fantastyki jak Mroczna Wieża. Jest jednym z najbardziej poczytnych pisarzy na świecie, co sprawia, że trudno się oderwać od jego twórczości.

Stephen King – książki tańsze do 35%

Z okazji święta króla kryminałów i dreszczowców przeceniamy wszystkie jego książki nawet do 35%! Tylko, na którą się zdecydować? Dorobek pisarza jest tak ogromny, że jest w czym wybierać. 😉

Lśnienie - sprawdź książkę >>Z pewnością warto sięgnąć po klasykę gatunku horroru jak Lśnienie. To pozycja, która zaskakuje, straszy i zagląda do najgłębszych pokładów naszej psychiki. Akcja książki rozgrywa się w hotelu Panorama, do którego wraz ze swoją rodziną trafia Jack Torrance – autor opowiadań oraz były nauczyciel. Ma on opiekować się budynkiem, który jest zupełnie odcięty od świata przez wielkie masy śniegu. Z biegiem czasu okazuje się, że zarówno hotel jak i Jack skrywają mroczną przeszłość, od której nie sposób uciec. Dodatkowo jego syn Danny, który potrafi przewidzieć przyszłość odkrywa, że cały budynek jest nawiedzony. Lśnienie to idealna pozycja dla fanów horroru o mocnych nerwach!

Ten kto jeszcze nie poznał twórczości Stephena Kinga musi jak najszybciej nadrobić zaległości. Zwłaszcza kiedy nadarza się tak wspaniała okazja jak urodziny pisarza! Skorzystajcie z naszej promocji, w której wszystkie jego książki są tańsze do 35%. 😉

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Urodziny Stephena Kinga – przecena książek! Sprawdź >>

Przeczytaj także