Urodziny George’a R.R. Martina – książki do 35% taniej!

Urodziny Georga R.R. Martina - rabat na książki! Sprawdź >>Na siedmiu bogów, czy zbliżają się urodziny George’a R.R. Martina?! Ten fantastyczny pisarz, który wyznacza na nowo granice, tylko po to żeby zaraz je przekroczyć, wkrótce skończy 69 lat. Z tej okazji przeceniamy wszystkie jego książki nawet do 35%!

Urodziny George’a R.R. Martina

No popatrzcie na niego! Uśmiechnięty starszy pan w szelkach i uroczej czapce. Kto by pomyślał, że lekką ręką potrafi w kilku zdaniach zabić tak wiele postaci! Chociaż Greyjoyowie tego nie robią, to George R.R. Martin nie miał oporów – zasiał niepewność w sercach Czytelników na całym świecie. Co obrodziło w miliony fanów przykutych do książek i przewracających kolejne kartki z obawą o los bohaterów. Autor kultowej sagi Pieśni Lodu i Ognia rozpowszechnił trend na zabijanie ulubionych postaci. Jego powieści są napisane czerwonym atramentem. 😉

George R.R. Martin – książki tańsze do 35%

George R.R. Martin największą sławę zyskał dzięki ekranizacji przez stację HBO jego sagi Pieśni Lodu i Ognia. Serial Gra o tron zapewnił zarówno autorowi, jak i jego dziełom gigantyczną popularność. Jednak walka o Żelazny Tron Westeros to nie jedyne historie, które wyszły spod pióra Martina. W naszej kolekcji znajdują się również inne jego książki warte uwagi.

Dzikie Karty - sprawdź serię >>Dzikie karty to seria książek, w których przedstawiono alternatywną historię współczesnego świata, w której na skutek II wojny światowej obcy wirus uderzył w Ziemię. Atakuje on kod genetyczny ludzi, obdarzając garstkę ocalałych nadprzyrodzonymi mocami. Niektórzy otrzymali nadludzkie zdolności umysłowe, zaś inni skończyli ze zdeformowanymi ciałami. Nieliczni zwrócili się przeciw ludzkości i opowiedzieli po stronie zła. Dzikie karty opowiada o losach ich wszystkich.

Światło się mroczy - sprawdź książkę >>Światło się mroczy to klasyczna space opera, której historia miłosna rozgrywa się w kosmosie. Akcja toczy się na umierającej planecie, która kiedyś świeciła przykładem piękna i rozwoju cywilizacyjnego, tak teraz jest zaledwie cieniem swojej dawnej świetności. Dirk t’Larier odpowiada na niespodziewane wezwanie dawnej ukochanej, Gwen i przybywa na Worlorn, jednak na miejscu czeka go rozczarowanie. Książka zawiera fascynujące opisy obcych światów i kultur, a jej klimat mrocznego westernu przeniesionego w galaktyczne przestrzenie wyniesie Was na orbitę wyobraźni.

Urodziny George’a R.R. Martina to świetna okazja żeby zapoznać się z kultową twórczością, bo wszystkie jego książki są tańsze nawet do 35%!

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Urodziny Georga R.R. Martina - rabat na książki! Sprawdź >>

Przeczytaj także