Urodzinowe promocje książkowe – aż 11 000 książek w cenie do 35%!

urodziny

Źródło: theodysseyonline.com

Nowa promocja książkowa już trwa. Pamiętajcie, że wciąż świętujemy nasze 11. urodziny i w każdym tygodniu mamy dla Was nowe, fantastyczne promocje książkowe. Obecne rabaty obejmują aż 11 tys. produktów w cenie do 35% mniej z okazji 11 wiosen naszej firmy!

Czeka na Was 11 tysięcy książek, w tym bestsellery, zapowiedzi i nowości, czyli najważniejsze tytuły ostatnich i przyszłych tygodni na polskim rynku księgarskim. Takiej okazji, nie można przegapić. Przeglądajcie i przeszukujcie naszą promocyjną listę. Znajdźcie i wybierzcie kolejne, wspaniałe książki. Promocja ruszyła 1 maja i będzie trwać aż do 9 maja włącznie.

Promocje książkowe na duuużą skalę

11 000 książek – ta liczba robi wrażenie. Wśród nich znalazły się najgorętsze tytuły z wielu różnych kategorii: fantasy, kryminał, sensacja, horror, biografia, romans, literatura obyczajowa, piękna, historyczna, reportaże, poradniki i wiele wiele innych. Znajdziecie wśród nich największe bestsellery takie jak: Był sobie pies Bruce’a W. Cameron’a czy Sztukę kochania Michaliny Wisłockiej. Niektóre książki z pewnością chcieliście mieć już od dawna, ale do tej pory nie było ku temu cenowej okazji. Teraz macie na to szansę. 🙂

Łowiąc bestsellery, nowości i gorące zapowiedzi

Przeszukując naszą promocyjną listę zwróćcie uwagę na takie tytuły jak: Food Pharmacy Liny Nertby i Aurelli Mii Clase, Pragnienie Jo Nesbo, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Joanne Kathleen Rowling czy Pierwszy dotyk Laurelin Paige. Oczywiście nie możecie przegapić jednego z największych bestsellerów ostatnich miesięcy: Sekretnego życia drzew Petera Wohlleben’a. To niezwykła opowieść o człowieku, który pokochał drzewa i postanowił się tą miłością podzielić, żeby je chronić.

Na tej liście znajdziecie także bestsellery książkowe dla dzieci np. Bardzo głodna gąsienica Erica Carle’a. Pojawia się także cała seria książek wybitnego, polskiego autora kryminałów: Remigiusza Mroza.

Przejrzyjcie naszą pękatą listę, znajdźcie kolejne, wspaniałe książki i poszukajcie sobie wygodnego miejsca, w którym zatracicie się w cudownym świecie literatury.

Pełną listę promocyjnych, urodzinowych książek znajdziecie: tutaj.

promocje książkowe

Przeczytaj także