Umysł zabójcy – wciągający thriller!

Umysł zabójcy - zobacz na TaniaKsiazka.plUmysł zabójcy to książka, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi thrillerów, zwłaszcza tych psychologicznych. Powieść, której autorem jest Mike Omer, jest już dostępna na polskim rynku. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś historia cieszy się już ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. W błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera New York Timesa czy Washington Post. Jeśli zatem poszukujecie czegoś naprawdę mrocznego i wciągającego, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta historia!

Umysł zabójcy – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Zoe Bentley, psycholog sądowy i konsultantka FBI. Kobieta uwielbia swoją pracę i bardzo często pomaga w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Tym razem Zoe Bentley i agent specjalny Tatum Gray stają przed prawdziwym wyzwaniem. Ponieważ seryjny morderca dusi ofiary, balsamuje je i układa w takich pozach, aby wyglądały na żywe. Para musi pomóc lokalnej policji schwytać przestępcę, zanim ten dopadnie kolejną, potencjalną ofiarę. Jednak Zoe to prawdziwy miejski drapieżnik, nastawiona na sukces i na nim skupiona. Poza tym Tatum ma za nic cele czy zasady. W związku z tym wspólnie zanurzają się w świat fantazji seryjnego mordercy, aby powstrzymać zagrożenie. Czy zdążą?

Umysł zabójcy to wstrząsający thriller psychologiczny, po którym nie zmrużycie oka. Tu ścigający zmienia się w ściganego, a wartka akcja nie pozwala na chwilę nudy. Do tego napięcie budowane od pierwszej do ostatniej strony i zaskakujące rozwiązanie sprawy. To mrożąca krew w żyłach historia, która nie bez powodu stała się światowym hitem. W związku z tym, jeśli to wasze klimaty, koniecznie sięgnijcie po prezentowaną dziś pozycję.

Przypominamy, że książka Mike’a Omera jest już dostępna na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu czytelnikowi, który poszukuje nietuzinkowych i mrocznych historii. Oto właśnie jedna z nich. Koniecznie sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także