Ukryty geniusz zwierząt – popularnonaukowy hit

Ukryty geniusz zwierząt - kup na TaniaKsiazka.plUkryty geniusz zwierząt to książka, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym bestsellerem i zainteresowała czytelników na całym świecie. Tytuł ten jest już dostępny także na naszym rynku. Szczególną uwagę powinni zwrócić na niego wszyscy miłośnicy książek popularnonaukowych, związanych z przyrodą oraz biologią. Jesteście ciekawi, co takiego ma w sobie ta pozycja, iż cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców? Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Ukryty geniusz zwierząt i fascynujący świat zwierząt

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak bardzo inteligentne są zwierzęta? No bo kto by właściwie pomyślał, że ośmiornice są obdarzone osobowością? Natomiast pszczoły tworzą mapy topograficzne okolic ula, a szympansy potrafią gotować. Tak, tak, to nie żarty, a naukowe fakty! Okazuje się, że zwierzęta nie tylko myślą, lecz także planują, przewidują przyszłość i wyobrażają sobie, co dzieje się w umysłach innych. Dlatego też badania nad ich inteligencją przynoszą zdumiewające odkrycia. Tym samym w nauce dokonuje się właśnie głęboka przemiana.

Katharina Jakob stworzyła książkę, w której prezentuje czytelnikom porywające opowieści o nieznanym świecie zwierząt, a przy tym przedstawia najnowsze wyniki badań naukowych.  Warto tutaj również wspomnieć, że autorka od lat zajmuje się poruszanym tematem, ponieważ jest dziennikarką naukową. Pisała m.in. dla takich czasopism jak: Dogs, PM History czy GEO Wissen, Die Zeit i Natur. Główną dziedziną zainteresowań autorki są badania nad inteligencją zwierząt oraz relacje między ludźmi i zwierzętami.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Ponieważ to nie tylko naukowe fakty, które potrafią być nużące. To niezwykła historia o geniuszu zwierząt i o tym, jak radzą sobie w świecie. Znajdziecie tu wiele ciekawostek, takich jak wieloryby mówiące obcymi językami, ptaki inteligentniejsze od małp czy inne zadziwiające odkrycia.

Przypominamy, że książka pt. Ukryty geniusz zwierząt jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury popularnonaukowej. Koniecznie sprawdźcie ten międzynarodowy hit i poznajcie jego fenomen!

Przeczytaj także