Ukochany z piekła rodem – nowe wydanie książki Alka Rogozińskiego

Macie ochotę na dobrą zabawę z książką w ręku? Jeśli tak, to ten news z pewnością Was zainteresuje! Ukochany z piekła rodem, czyli debiutancka komedia kryminalna Alka Rogozińskiego niedawno ukazała się w odnowionym i ulepszonym wydaniu. A to oznacza, że Joanna Szmidt powraca z przytupem i bierze byka diabła za rogi!

Ukochany z piekła rodem – zapowiedź książki Alka Rogozińskiego

Ukochany z piekła rodem – nowe wydanie

Pierwsze wydanie Ukochanego z piekła rodem trafiło do księgarni w 2015 roku. Jak się jednak okazało, treść wymagała pewnych poprawek redakcyjnych. Alek Rogoziński postanowił więc wydać książkę na nowo, tym razem pod szyldem Wydawnictwa W.A.B. Autor wykorzystał tę okazję i do ulepszonej wersji swojej książki dopisał kilka nowych scen, część z nich zmodyfikował oraz pozmieniał niektóre dialogi.

Jaką historię znajdziemy w Ukochanym z piekła rodem po redakcyjno-autorskim „liftingu”?

Ukochany, któremu się nie u-piekło

Joanna Schmidt jest popularną pisarką i autorką romansów. W życiu prywatnym marzy o odnalezieniu prawdziwej miłości, takiej jak ta, którą przedstawia na stronach swoich książek. W końcu los się do niej uśmiecha: diabelsko przystojny Konrad, fotograf, młodszy od niej o ponad 10 lat, spada jak z nieba… Taki zbieg okoliczności wydaje się co najmniej podejrzany Beacie „Betty” Janowskiej, czyli przyjaciółce i osobistej agentce Joanny. Jest już jednak za późno – motyle w brzuchu robią, co do nich należy i pisarka bez reszty zakochuje się w młodym przystojniaku.

Niestety wkrótce sielankę Joanny przerywa makabryczne odkrycie. Pisarka znajduje w swoim domu ciało Konrada, poćwiartowane siekierą. Kobieta nie zamierza czekać na efekty pracy policji i postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę, z pomocą oddanej Betty. Szybko wychodzi na jaw, że narzeczony nie był takim świętoszkiem, na jakiego się kreował…

Książkę Ukochanego z piekła rodem w dobrej cenie znajdziecie TUTAJ >>

Zobacz także:

Przeczytaj także