Uciekający kod rabatowy! Łap go!

Lubisz kody rabatowe, prawda? Nasz kod rabatowy dostał nóg i ucieka! Im szybciej go złapiesz, tym większy rabat dostaniesz! Ale koniecznie musisz się pośpieszyć, bo im dłużej kod będzie uciekać, tym chudszy się stanie!

Uciekający kod rabatowy! Łap go w TaniaKsiazka.pl >>

Uciekający kod rabatowy. O co chodzi?

Uciekający kod rabatowy zmniejsza cenę wszystkich produktów dostępnych w TaniejKsiążce.

Na początku nasz kod jest apetycznie tłuściutki. 😉 Tylko do jutra (26 lipca) uciekający kod rabatowy zmniejszy ceną Twojego koszyka aż o 8%. Ale kod ucieka i podczas długiego biegu rabat spali mnóstwo kalorii i schudnie do 7%. Ale to nie koniec, bo kod nadal będzie zwiewać i tracić podskórny tłuszczyk. Po kilku dniach zostanie z niego już tylko 6%, by następnie stać się zaledwie wspomnieniem…

Uciekający kod rabatowy! Łap go! >>

Jeżeli jesteście ciekawi, kiedy będą obowiązywać poszczególne wartości kodu, to regularnie zaglądajcie tutaj. To jedyne miejsce, w którym możesz sprawdzić stan uciekającego kodu.

Możesz z niego skorzystać kupując m.in.:

Bestsellery np.:

Tatuażysta z Auschwitz! Łap go w TaniaKsiazka.pl >>Tatuażysta z Auschwitz Morris Heather

Ta książka od kilku miesięcy nie schodzi z naszej listy bestsellerów.

To autentyczna historia miłości, której tłem była wojenna, obozowa rzeczywistość. Autorka spisała ją na podstawie wspomnień Lalego Sokolova, tatuażysty z Auschwitz.

 

 

Nowości np.:

Najlepiej mnie pocałuj. Łap w TaniaKsiazka.pl >>Najpierw mnie pocałuj Lottie Moggach

Tę książkę Netflix zekranizował w formie serialu. To niepokojący thriller psychologiczny.

Leila zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego, którego założyciel ma dla niej odpowiedzialną misję. Dziewczyna ma za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych udawać, że jest Tess. To kobieta, która chce odebrać sobie życie i jednocześnie podtrzymać złudzenie swojego istnienia, żeby nie ranić bliskich.

Zapowiedzi np.:

Do wszystkich chłopców, których kochałamDo wszystkich chłopców, których kochałam. Łap w TaniaKsiazka.pl >> Jenny Han

Ta książka dla młodzieży to amerykański bestseller.

Lara Jean pisze listy do chłopaków, których kochała. To jej sposób na poradzenie sobie z zawodem miłosnym. Dziewczyna nigdy nie zamierza, ich wysłać.

Pewnego dnia odkrywa, że pudło na kapelusze, w którym je chowała, jest puste. Listy trafiają do adresatów, a Lara Jean musi sobie poradzić z zaistniałą sytuacją.

Złap uciekający kod rabatowy tutaj! >>

Uciekający kod rabatowy! Łap go w TaniaKsiazka.pl >>

 

Przeczytaj także