Tylko szeptem – coś dla kobiet

Tylko szeptem - kup na TaniaKsiazka.plTylko szeptem to książka, która jest już dostępna w sprzedaży. Powieść ta zainteresuje przede wszystkim każdą miłośniczkę literatury obyczajowej. To historia, w której nie zabraknie wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji, mimo gatunku, do którego należy. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i intrygującej opowieści na wolne wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą tutaj coś dla siebie.

Tylko szeptem – kilka słów o fabule

W życiu Edyty są dwie najważniejsze rzeczy – książki, które pisze oraz jej dorosłe już dzieci. Nikt jednak nie wie, że kobieta skrycie marzy o prawdziwym uczuciu. Wkrótce na horyzoncie pojawia się młodszy od niej Jacek. Dal niego w życiu liczą się niezależność i wolność. A to zapewniają mu rybacki kuter i słone wody Bałtyku. Jednak ich jedno przypadkowe spotkanie na plaży wywraca życie obojga do góry nogami. Zaskoczeni i niepewni postanawiają dać jednak szansę rodzącemu się uczuciu.

Trudno nie zauważyć, jak wiele ich dzieli. Jednak nastrojowa atmosfera nadmorskiej miejscowości oraz wspólne spacery brzegiem morza sprawiają, że ich relacja pogłębia się. Zupełnie przypadkiem los łączy dwoje ludzi, którzy są od siebie bardzo różni. Czy kilka spędzonych wspólnie chwil wystarczy, by to uczucie przetrwało? Ponadto każde z nich ma za sobą pewne wydarzenia z przeszłości. Co, jeśli obawy o wspólną przyszłość zakłócą szczęście Edyty i Jacka? Czy mimo przeciwności losu ich miłość ma szansę?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Tylko szeptem jest już dostępna w sprzedaży. Powieść spod pióra Lidii Liszewskiej i Roberta Kornackiego znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. To jedna z tych słodko-gorzkich historii o życiu, miłości i nadziei. Duet stworzył po raz kolejny niepowtarzalną opowieść, która od pierwszej do ostatniej strony przepełniona jest emocjami. To porywająca opowieść o uczuciach tak niezwykłych, że mówi się o nich tylko szeptem. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także