Tylko raz w roku – Anieszka Lingas-Łoniewska

Tylko raz w roku - kup na TaniaKsiazka.plTylko raz w roku to gorąca nowość, która zainteresuje wszystkie miłośniczki twórczości polskiej pisarki, Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Poza tym powody do zadowolenia mają także te czytelniczki, które uwielbiają prozę kobiecą i historie obyczajowe pełne ciepła i nadziei. Taka właśnie jest najnowsza powieść pisarki, którą mamy przyjemność wam dziś prezentować. Ponadto warto tutaj jeszcze wspomnieć, że jej powieści łączą w sobie sensację oraz wątki spotykane w romansach. Spośród tego typu prozy, to właśnie książki jej autorstwa są bardzo chętnie wybierane przez czytelniczki. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Lingas-Łoniewskiej, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Czego możecie spodziewać się po najnowszej lekturze? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Tylko raz w roku – magiczna, pełna miłości podróż, która rozgrzewa serca

Ona myślała, że już na zawsze znienawidzi święta po tym, jak jej rodzice rozstali się przy wigilijnym stole. On nigdy ich nie lubił: sztywna, smutna matka, wykrochmalony, ręcznie tkany obrus i rodowe srebra – elegancko i mroźniej niż na zewnątrz. Jednak w tym roku los przygotował im prawdziwy, gwiazdkowy cud. Ponieważ przypadkowe spotkanie stało się początkiem uczucia, które na zawsze zmieniło ich życie.

Ela nie ma lekko, musi się bowiem mierzyć z problemami rodzinnymi. Rozstanie rodziców i choroba mamy skutecznie przesłaniają jej myśl o tym, że jeszcze kiedyś będzie dobrze. Natomiast Kamil stawia czoła zaborczej matce, która jednego jest pewna – jej syn zasługuje na kogoś lepszego. Zwłaszcza gdy otwierają się przed nim drzwi do międzynarodowej kariery. Poza tym piękna i dobrze sytuowana córka przyjaciół robi do niego słodkie oczy.

Co roku, w Wigilię, Ela i Kamil wracają jednak myślami do miejsca, w którym spotkali się po raz pierwszy. Choć oboje nigdy wcześniej nikogo tak nie kochali, ich uczucie może się okazać nie dość silne w starciu z prozą życia i uprzedzeniami.

Prezentowaną dziś książkę pt. Tylko raz w roku znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej z elementami romansu.

Przeczytaj także