Tylko dobre wiadomości – Agnieszka Krawczyk

Tylko dobre wiadomości - kup na TaniaKsiazka.plTylko dobre wiadomości to gorąca nowość, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom lekkich i przyjemnych powieści dla kobiet. Agnieszka Krawczyk udowadnia, że takie książki wcale nie muszą być nudne. Zgrabnie i umiejętnie lawiruje między schematami, by dać Czytelniczce, jak najwięcej radości i zabawy z poznawania zakręconych losów bohaterów. Cała opowieść doprawiona jest odpowiednią dawką miłości, dzięki czemu wleje w serca odbiorców sporo otuchy, nadziei i ciepła. A to doskonałe połączenie na chłodne, zimowe wieczory. Koniecznie sprawdźcie to sami!

A co gdyby świat miał dla ciebie Tylko dobre wiadomości?

Główną bohaterką powieści jest Izabela Oster, dziennikarka, która z dnia na dzień porzuca swoją posadę i pracę w telewizji. Zrobiła to z nadzieją rozwoju i myślą, że znajdzie coś odpowiedniejszego. Jednak sprawa nie jest taka prosta, jak początkowo się jej wydawało. Nikt nie zasypuje jej nowymi ofertami pracy, a pracodawcy nie są pod wrażeniem jej dotychczasowych osiągnięć. Wkrótce jednak z pomocą przychodzi jej przyjaciółka Kamila Rudnicka-Clement. I składa bohaterce propozycję nie do odrzucenia.

Kobieta odziedziczyła upadające pismo dla pań. Głęboko wierzy, że z pomocą Izabeli uda się przywrócić magazynowi dawną świetność. Jest tylko jeden ważny szczegół, który odmieni życie obu kobiet na zawsze. Muszą przeprowadzić się do Krakowa, by móc w pełni poświęcić się tej pracy. Przed bohaterkami trudne decyzje, ale dlaczego miałyby nie podjąć wyzwania? Przecież to właśnie do odważnych świat należy.

Kobiety w końcu rzucają się w wir pracy i szybko okazuje się, że była to jedna z najlepszych decyzji w ich życiu. Los przygotował dla nich wiele zaskakujących niespodzianek. Przed bohaterkami podróż do Wenecji, odzyskana przyjaźń i miłość, która coraz wyraźniej zaczyna błyszczeć na horyzoncie. Jeśli tylko odważnie spogląda się w przyszłość, wszystko jest możliwe. Izabela i Kamila przekonują się o tym bardzo szybko.

Książkę pt. Tylko dobre wiadomości znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom romantycznych i ciepłych opowieści, które wywołują uśmiech na twarzy.

Przeczytaj także