Tydzień z niegrzecznymi książkami do -50%

Tydzień z niegrzecznymi książkami do -50%. Sprawdź >>Zrobiło się zimno, prawda? A może by tak coś na rozgrzanie wcale nie mam na myśli gorącej herbatki. Tu chodzi o czytelnicze rozgrzanie!

Zaczęliśmy Tydzień z niegrzecznymi książkami. To znaczy, że mamy dla Was książki erotyczne i romansowe nawet do 50% taniej.

Dla takiej promocji warto zgrzeszyć 😉

Tydzień z niegrzecznymi książkami do -50% >>

Niezwykłe historie przyprawione namiętnością. Do tego krztynka tajemnicy… To książki idealne na chłodne jesienne i w dodatku coraz dłuższe wieczory. Niegrzeczne książki nie tylko dla niegrzecznych czytelników w ciągu najbliższych dni możecie złapać nawet o połowę taniej. Mamy dla Was mnóstwo rozgrzewających tytułów. To nowości i bestsellery. Sami się przekonajcie!

Niegrzeczne książki nawet i połowę taniej >>

Może skusisz się na te tytuły.

Kusząca pomyłka Vi Keeland

Nowa powieść od uwielbianej autorki romansów!

Rachel podczas pierwszego spotkania dała Caine’owi do wiwatu za to, że uwiódł jej przyjaciółkę i zapomniał jej powiedzieć, że ma żonę. Okazało się, że zaszła pomyłka.

Wyobraźcie sobie, jakie było jej zdziwienie, gdy następnego dnia okazało się, że on jest nowym profesorem, a ona ma być jego asystentką…

Zgryźliwe wiadomości, Vi Keeland, Penelope Ward

Charlotte ma złamane serce. Dziwnym zrządzeniem losu została pracownicą aroganckiego i mrocznego Reeda Estwooda. Mężczyzna nie ukrywa, że niezbyt ją lubi. Jest dla niej wredny i bezwzględny. Jednak czy jego zachowanie nie jest jedynie zasłoną dla cieplejszych uczuć, jakie Charlotte w nim budzi?

 

Mister, E L James

Nowa książka autorki bestsellera Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Maxim ma wszystko i do tej pory mógł wieść beztroskie życie. Gdy dziedziczy rodzinny majątek, wraz ze szlacheckim tytułem pojawiają się też obowiązki. Do tego, w jego życiu pojawia się piękna i równie tajemnicza Alessia. Dziewczyna ma skomplikowaną i niebezpieczną przeszłość. Czy Maxim będzie w stanie ją ochronić?

Jeszcze więcej niegrzecznych książek możecie znaleźć w tym miejscu. Już teraz możecie zacierać ręce, bo czeka na Was mnóstwo gorących historii. W ramach tej promocji możecie je złapać do 7 października.

Niegrzeczne książki do -50% >>

Tydzień z niegrzecznymi książkami do -50%. Sprawdź >>

Przeczytaj także