Tydzień Literatury Młodzieżowej z TaniąKsiążką

mlodziezowapromo569

Jak wiemy przyszłość należy do młodzieży, dlatego musimy wspierać i pomagać im w wyborze życiowych ścieżek. Człowiek uczy się przez całe życie, jednak to w wieku lat kilkunastu kształtuje swój charakter i staje przed ważnym pytaniem, jakiego życia chce doświadczyć?

Książka jest to jeden z potężnych  nośników, który potrafi odmienić człowieka. Wskazać mu ideały, którymi pokieruje się w przyszłości i pozwala uwierzyć w to, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Z takim zamysłem powstała nasza nowa, wyjątkowa oferta.  Najbliższy tydzień będzie godny uwagi właśnie ze względu na Tydzień Literatury Młodzieżowej.

Tydzień Literatury Młodzieżowej to prawdziwa okazja do poznania historii, które nie tylko potrafią wprawić czytelnika w stan melancholii ale też takich, które wyzwalają nowe siły i pozytywną energię do działania. Wszystkie te  i jeszcze inne doznania czekają na ciebie w specjalnie przygotowanym przez nas zestawieniu książek. Uwzględniliśmy w nim powalającą liczbę ponad 800 tytułów. Dodatkowo została ona objęta specjalnym rabatem, który pozwala nabyć wszystkie produkty do 35% taniej.

Czeka na ciebie wiele światowych bestsellerów, zarówno tych starszych, jak i nowszych. Wiele z nich doczekało się także ekranizacji, jest to więc doskonała okazja na zgłębienie swojego ulubionego świata poprzez książkę. Marsjanin, Igrzyska śmierci, Gra Endera, Władca Pierścieni, Niezgodna, Gwiezdne Wojny, Świat Lodu i Ognia, Wiedźmin, Harry Potter, to tylko garstka tytułów których możesz się spodziewać. Taka literacka uczta może już się nigdy nie powtórzyć!

Promocja trwa włącznie do 27 marca. Nie przegap więc szansy do zapoznania się z fantastycznym światem książki. Światem, który daje nam możliwość uczestniczenia w wielu niesamowitych przygodach i jednocześnie, wyzwalającym mnóstwo emocji, które pozostają z czytelnikiem przez długi czas.

Zapraszamy na Tydzień Literatury Młodzieżowej z TaniąKsiążką >

Przeczytaj także