Tydzień Literatury Młodzieżowej. Książki do 40% taniej

Literatura młodzieżowa ma ogromne grono fanów. Przecież sięga po nią nie tylko młodzież. Powieść młodzieżowa to specyficzny gatunek literacki, w którym na pierwszy plan wysuwają się problemy nastolatków. To młodzi ludzie są głównymi bohaterami i nieważne czy akcja ma miejsce w świecie fantastycznym, czy realnym.

Kto z nas nie zna problemów związanych ze wkraczaniem w dorosłość? Pierwsze miłości i zawody miłosne, chęć zdecydowanego i głośnego podkreślenia swojej indywidualności, silna potrzeba przynależności do grupy rówieśniczej — to tylko niektóre z nich. Właśnie z nimi mierzą się nastoletni bohaterzy.

Tydzień Literatury Młodzieżowej. Książki do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Teraz w TaniaKsiazka.pl przygotowaliśmy coś specjalnie dla miłośników tego gatunku. Właśnie zaczynamy Tydzień Literatury Młodzieżowej. W związku z tym, książki dla nastolatków możesz kupić o nawet 40% taniej!

Tydzień Literatury Młodzieżowej. Książki do 40% taniej >>

Wśród wielu ciekawych książek znajdziecie powieści dla dziewczyn i chłopców, których autorami są polscy i zagraniczni autorzy. Jest z czego wybierać, zatem łapcie książki nawet o 40% tańsze.

Polecam Ci te książki:

Do wszystkich chłopców, których kochałam Jenny Han

Lara Jean, żeby poradzić sobie z zawodami miłosnymi, pisze listy, których nigdy nie ma zamiaru wysłać. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że wszystkie zniknęły. Okazuje się, że zostały wysłane do adresatów. Lara Jean musi sobie poradzić z tą nietypową sytuacją.

Książka została zekranizowana przez Netflix

 

Ostatni mag Lisa Maxwell

To pierwsza część bestsellerowej serii fantasy.

Na Manhattanie obok zwykłych ludzi, żyją obdarzenie specyficznymi zdolnościami Magini. Nie mogą zamieszkać nigdzie indziej, bo Manhattan jest otoczony magiczną barierą, Krawędzią, której przekroczenie grozi w najlepszym wypadku pozbawieniem mocy, a zazwyczaj kończy się śmiercią.

Nastoletnia Esta ma zdolność manipulowania czasem. Żeby wypełnić swoją misję, będzie musiała cofnąć się do 1902 roku. Ta misja zmieni jej życie.

Nomen Omen Marta Kisiel

Salomea Przygoda chce zacząć samodzielne życie, dlatego ucieka od swojej zwariowanej rodziny. Wprowadza się na stancję prowadzoną przez trzy podstarzałe siostry i papugę. Okazuje się, że ten dom przypomina horrory klasy B i  nawet w telefonie słychać głosy.

 

 

 

Wszystkie książki z nurtu literatury młodzieżowej znajdziesz tutaj

Promocja trwa do 23 października.

Tydzień Literatury Młodzieżowej. Książki do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także