Twoja krew nie kłamie – Sabine Linek

Twoja krew nie kłamie - kup na TaniaKsiazka.plTwoja krew nie kłamie to książka, która jest już dostępna na polskim rynku. Ten międzynarodowy bestseller przyciągnął uwagę i wzbudził zainteresowanie tysięcy czytelników na całym świecie. Co takiego ma w sobie publikacja Sabine Linek, że cieszy się tak ogromną popularnością? Bez wątpienia jest to bogate źródło wiedzy na temat medycyny naturalnej. Autorka to niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie. Uczyła się medycyny naturalnej w Wolfenbüttel, by potem przez 18 lat praktykować ją w Gifhorn, a przez kolejne dwa lata w Travemuende. Ze swoim zespołem badawczym wykonuje miesięcznie 3000 badań żywej kropli krwi. W mediach nierzadko występuje jako specjalistka w tej dziedzinie. Natomiast w 2012 roku prowadziła autorskie telewizyjne show, w którym uczyła niemieckich widzów, jak odżywiać się, by być zdrowszym. Zainteresowani tym, co stworzyła? Koniecznie to sprawdźcie!

Twoja krew nie kłamie – co może powiedzieć o Waszym zdrowiu badanie żywej kropli krwi?

Badanie żywej kropli krwi jest jednym z bardziej niezwykłych odkryć w medycynie naturalnej. Pozwala ono na zobrazowanie ogólnego stanu zdrowia organizmu. Na jego podstawie można określić m.in. stopień zakwaszenia organizmu, obecność w nim pasożytów i grzybów, ciężkich metali i toksyn oraz niedobory witamin i minerałów. Jednak to nie wszystko. Pokazuje ono również jakość białych i czerwonych krwinek czy też ryzyko wystąpienia zawału serca.

W prezentowanej dziś książce autorka odpowiada na wiele pytań, dotyczących tego badania. Ponadto kompleksowo omawia wszystkie aspekty z nim związane. Czytelnicy znajdą w niej szczegółowe objaśnienia, na czym polega badanie żywej kropli krwi. To także wskazówki, które pomogą wam odczytać jego wyniki oraz propozycje nowoczesnych terapii, wzmacniających ogólną odporność i poprawiających jakość krwi.

Dodatkowo autorka dzieli się swoim autorskim programem kuracji SanaZon. Ta metoda wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny holistycznej, skutecznie uzupełnia braki minerałowe, przywraca równowagę kwasowo-zasadową i pomaga oczyścić organizm z toksyn i pasożytów.

Książkę pt. Twoja krew nie kłamie znajdziecie tutaj. Przekonajcie się sami, jak wiele może powiedzieć o waszym zdrowiu jedno, niewinne badanie żywej kropli krwi.

Przeczytaj także