Turkusowe szale – wznowienie!

Z pewnością większość z was kojarzy powieść Turkusowe szale, której autorem jest nie kto inny, jak Remigiusz Mróz. Być może znajdują się tu też tacy, co zapomnieli już o istnieniu owej książki. Jest to bowiem jedna z pierwszych historii opublikowanych przez polskiego mistrza kryminałów. Wiemy również, że istnieje ogromna masa czytelników czekających na jej wznowienie. I właśnie dla nich mamy dobrą wiadomość – nastąpi to już 16 marca 2017 roku!

Turkusowe szale – kilka słów

Polacy do Anglii przybywają z piętnem przegranych. Porażka w kampanii wrześniowej, następnie w wojnie we Francji. Brytyjscy przełożeni kompletnie lekceważą ich wolę walki i wysokie umiejętności. Dlatego też nie spieszą się z decyzją o wpuszczeniu ich za stery samolotów. Bitwa o Anglię wciąż trwa, a każdy pilot jest na wagę złota. Jednak 307 Dywizjon Nocny Myśliwski pozostaje uziemiony. Spadają morale a szeregi „Lwowskich Puchaczy” topnieją w zastraszającym tempie.

Ale wszystko się zmieni, gdy jeden z Polaków weźmie w końcu sprawy we własne ręce. Z nieba posypią się niemieckie bombowce, a dowódcy RAF-u zaczną rwać włosy z rozpaczy nad niesubordynacją Polaków. Zaś angielskie elegantki zaczną tracić dla nich głowę. Jednak dywizjon musi mieć się na baczności, gdyż w jego szeregach ukrywa się szpieg.

Na wznowienie tej sensacyjno-przygodowej opowieści czekało tysiące czytelników w całym kraju! Mistrzowskie połączenie szpiegowskiej fabuły z historycznymi źródłami sprawi, że z trudem oderwiecie się od owej książki. Przypominamy, że Turkusowe szale ponownie w sprzedaży pojawią się już 16 marca bieżącego roku.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także