Turbulencja – Whitney G. już niedługo w Polsce!

Turbulencja - kup na TaniaKsiazka.plTurbulencja, tak nazywa się książka autorstwa Whitney G., która w sprzedaży pojawi się już 17 listopada bieżącego roku. Miłośniczki literatury kobiecej mają zatem na co czekać. Pisarka szturmem podbiła listę bestsellerów The New York Timesa i USA Today. Miliony Czytelniczek na świecie z zapałem śledzą każdy kolejny krok autorki i niecierpliwie oczekują nowej powieści. Teraz również kobiety w Polsce będą miały okazję przekonać się, co takiego ma w sobie twórczość Whitney G. Tego debiutu na polskim rynku nie możecie przegapić!

Turbulencja – miłość w przestworzach

Główna bohaterka, Gillian, pewnego dnia postanawia udać się do Nowego Jorku. Dziewczyna ma nadzieję, że to właśnie tu odnajdzie swój cel w życiu. Po krótkim czasie zatrudnia się jako stewardessa. Jednak los przygotował dziewczynie znacznie więcej niespodzianek. Na pokładzie jednego z samolotów Gillan poznaje nieziemsko przystojnego pilota Jake’a. Jak się wkrótce okazuje, jest on ekspertem od jednonocnych romansów. Nie interesują go dłuższe znajomości, zażyłość, randkowanie czy intymne zwierzenia i trzymanie się za rękę. Tym samym bohaterka przystaje na układ, w którym stawiają na seks bez zobowiązań.

Wszystko układa się idealnie, choć nieustannie prześladowało ich widmo skandalu. Kochali się wszędzie. Na lotniskach, w hotelach i najróżniejszych, egzotycznych miejscach na świecie. Dokąd tylko sięgał ich wspólny lot. Coś jednak zaczęło się psuć. Jake’a zaczęły dręczyć tajemnicze telefony. Pojawiły się problemy rodzinne, a mroczne cienie z przeszłości dopadły przystojnego pilota. To jednak niejedyny problem bohaterów. Gillan odkrywa, że układ idealny, na który przystała, przestaje ją satysfakcjonować. A wszystko za sprawą gorącego uczucia, jakie zdążyło się narodzić wobec jej partnera.

Turbulencja to książka, którą pokochają wszystkie miłośniczki gorących i namiętnych romansów. Niecodzienna sceneria i całkiem pokręcona miłość. Jak bohaterowie wybrną z sytuacji, która z dnia na dzień staje się bardziej skomplikowana? I czy wyjdą cało z tych turbulencji?

Przypominamy, że książka Whitney G. w sprzedaży pojawi się 17 listopada. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także