Tuf Wędrowiec – recenzja na Posłuchajcie!

Tuf Wędrowiec - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Tuf Wędrowiec to zbiór opowiadań, który wyszedł spod pióra George’a R.R. Martina. Jeśli nie do końca orientujecie się w twórczości tego pisarza, ale jednak z niecierpliwością czekacie na Wichry Zimy, uspokajamy. Nie jest to żaden nowy projekt, a jego początek sięga 1986 roku. Warto jednak znać tę książkę i zdać sobie sprawę, że Martin to nie tylko kultowa już saga Pieśni Lodu i Ognia. Przekonajcie się sami, że przed ogromną sławą, którą zapewnił mu serial Gra o tron, był on również świetnym pisarzem i twórcą.

Tuf Wędrowiec – recenzja na Posłuchajcie

Zadania podjął się nasz dobry kolega z kanału Posłuchajcie. Trzeba przyznać, że Paweł ma niemałe doświadczenie w obcowaniu z książkami science fiction. Jest też fanem Martina, a mimo to udało się mu obiektywnym okiem spojrzeć na zbiór Tuf wędrowiec. Co go zaskoczyło? Co się mu spodobało? Czy były elementy, które nie do końca przypadły mu do gustu?

Jeśli wciąż wahacie się, czy warto sięgnąć po tę lekturę, koniecznie skorzystajcie z pomocy Pawła. Wysłuchajcie, co ciekawego ma do powiedzenia, a gwarantujemy, że ta recenzja ułatwi Wam podjęcie decyzji. Ponadto recenzent jak zawsze zaskakuje. Tym razem będziecie mieli niepowtarzalną szansę usłyszeć jego wokal. A trzeba przyznać, że talent ma, podobnie jest z wymyślanym naprędce tekstem lirycznym. Kto wie, być może kiedyś zobaczycie Pawła w jednym z muzycznych talent show na ekranach telewizorów?

Zanim jednak to nastąpi, już teraz rozsiądźcie się wygodnie na kanapie czy fotelu i odpalcie filmik, który podrzucamy Wam poniżej. Choć z pewnością trudno wyobrazić sobie Martina, jako twórcę zupełnie innych powieści, niż te powiązane ze światem Westeros. Paweł z Posłuchajcie przekaże Wam najistotniejsze informacje, opowie o swoich odczuciach, a wtedy Wy będziecie mogli zadecydować, czy warto sięgnąć po tę książkę.

Zbiór opowiadań pt. Tuf Wędrowiec autorstwa George’a R.R. Martina kupić możecie tutaj. Poniżej zaś prezentujemy obiecaną recenzję.

Przeczytaj także