Tu i teraz – nowość od Ewy Pirce

Tu i teraz - kup na TaniaKsiazka.plTu i teraz to książka, która ucieszy wszystkie miłośniczki twórczości Ewy Pirce. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki romansów współczesnych i literatury kierowanej do kobiet. Najnowsza powieść autorki pojawiła się już w sprzedaży i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka ma na swoim koncie już kilka bestsellerowych tytułów, które stały się gorącymi hitami. W związku z tym, jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Ewy Pirce, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

Tu i teraz – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Noelle, która nie potrafi odnaleźć się w życiu. Ponieważ jej świat rozpadł się w dniu, w którym wszystko, co kochała, zostało jej brutalnie odebrane. Kobieta ma dopiero dwadzieścia pięć lat, ale już spisała się na straty – uznała, że tę walkę z życiem przegrała. Ukojenie znalazła w samookaleczeniu, jednak i to już przestaje jej wystarczać. Kiedy myśli, że już nigdy nie będzie dobrze, los na jej drodze stawia Charliego.

Charlie dostrzega Noelle i jako jedyny naprawdę ją widzi. Być może, dlatego że sam przeżył podobną historię do tej, która dręczy ją. A może, ponieważ Noelle ma w sobie coś, co bardzo go pociąga. Dwoje życiowych rozbitków, dwie trudne przeszłości, które być może połączą się w jedną przyszłość, chyba że zło znowu da o sobie znać.

Wodospad może wszystko zmyć i pozwolić zapomnieć o tym, co było. Jednak nie można bez końca stać pod strumieniem wody. Prawda?

Przypominamy, że nowa książka Ewy Pirce pt. Tu i teraz jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdej wielbicielce romansów współczesnych i literatury dla kobiet. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, co takiego mają w sobie książki tej pisarki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także