Trzecia część cyklu o Zawrociu!

Trzecia część cyklu o Zawrociu Maska Arlekina - kup na TaniaKsiazka.plTrzecia część cyklu o Zawrociu ukazała się na rynku pod tytułem Maska Arlekina. Autorką tej wciągającej serii jest Hanna Kowalewska, która w błyskawicznym tempie podbiła serca Czytelników. Na jej najnowszą powieść czekało tysiące odbiorców, którzy w końcu mają niemałe powody do zadowolenia. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała autorka!

Trzecia część cyklu o Zawrociu – kontynuacja bestsellerowej serii

Mija dziesięć lat odkąd mąż Matyldy, Filip Just, nie żyje. To właśnie po tym czasie ktoś stawia na jego grobie przepiękną, marmurową rzeźbę o kształcie garbatego anioła. Nie trudno się domyślić, że sprawa okazuje się przytłaczająca i niewygodna dla wdowy. Just był najważniejszą osobą w życiu Matyldy. Przez przyjaciół nazywany „Świrem” był genialnym mimem, wizjonerem i wrażliwym artystą. Teraz wychodzą na jaw nowe fakty. Ktoś oprócz niej rości sobie prawa do jego osoby. A co więcej, tajemnicza osoba próbuje nagiąć przeszłość i udowodnić Matyldzie, że wyglądała ona zupełnie inaczej, niż kobiecie się wydawało.

Pojawiają się pytania, na które odpowiedzi nie są wcale łatwe. Czego chce tajemnicza postać? Co zdarzyło się dziesięć lat temu, kiedy Filip wypadł z okna akademika na czwartym piętrze? Czy rzeczywiście było to samobójstwo, czy może ktoś mu w tym pomógł? Ale to nie wszystko. Bo bohaterka zaczyna wątpić w to, co przeżyła. W głowie kiełkuje myśl o tym, czy miłość jej męża była prawdziwa? I co tak naprawdę kryło się pod maską kochającego mężczyzny?

Trzecia część cyklu o Zawrociu pt. Maska Arlekina to całkiem mroczna i gorzka opowieść o miłości, która jest znacznie silniejsza niż śmierć. To również historia o poczuciu winy i duchowych ranach, tak głębokich, że ich wyleczenie staje się niemożliwe. Dzień za dniem próbuje się tu przetrwać za pomocą czarodziejki gorzałki. A wśród bohaterów błąka się również Pani Śmierci, która kusi kolejne ofiary.

Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po twórczość Hanny Kowalewskiej, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Książkę pt. Maska Arlekina znajdziecie tutaj.

Tutaj zaś znajdziecie wszystkie książki autorki.

Przeczytaj także