Trzeci tom Wojny lotosowej już jest!

Trzeci tom Wojny lotosowej Głosząca kres - kup na TaniaKsiazka.plTrzeci tom Wojny lotosowej jest już dostępny w sprzedaży! To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników literatury młodzieżowej i fantastyki. Najnowsza książka Jay’a Kristoffa nosi tytuł Głosząca kres i jest już ostatnią częścią bestsellerowej serii. Wspomniany cykl cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a książki znikają z księgarnianych półek niczym świeże bułeczki. Nic dziwnego, Kristoff udowodnił już niejednokrotnie, że ma ogromny talent, a jego sukces to nie kwestia przypadku. Historie, które tworzy, przenoszą Czytelników w zupełnie inny świat i wciągają ich w zaskakujące przygody. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości!

Trzeci tom Wojny lotosowejGłosząca kres

Okazuje się, że losy Gildii nadal nie są przesądzone. Na Wyspach Shima nadal trwa wojna, w której nie wyłania się zdecydowany lider. Wszyscy jednak czują, że zdecydowane starcie jest coraz bliżej. W powietrzu wisi napięcie, a poszczególni łowcy zmagają się ze swoimi emocjami. Czy bezlitosny szogun wreszcie poniesie klęskę? A może jednak będzie triumfował, a buntownicy zostaną zgładzeni? Przemysł, który nieustannie jest rozwijany w państwie, powoli je niszczy. Jednak władca zupełnie ignoruje ten fakt. Na głowie ma bowiem własne problemy, którymi właśnie się zajmuje. Gildia jednak wciąż działa i usuwa tych, których uzna za Nieczystych.

Jay Kristoff po raz kolejny stworzył niezwykle magiczną i wciągającą opowieść. Odbiorcy znajdą w niej skomplikowany świat, który został stworzony z japońskich mitów i nowatorskiej technologii. Finałowy tom popularnej serii młodzieżowej zachwyca stylem i akcją, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Nie zabraknie tu również elementów, za które Czytelnicy pokochali twórczość pisarza. To silne, niezależne i niezwykle realistyczne postacie, oraz rozbudowany, literacki styl.

Trzeci tom Wojny lotosowej pt. Głosząca kres znajdziecie tutaj.

Natomiast wszystkie powieści Jay’a Kristoffa są dostępne tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy jego książki wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej i historii osadzonych w fantastycznym świecie. Koniecznie sprawdźcie fenomen tego pisarza!

Przeczytaj także