Trzeci tom Trylogii oporu już w styczniu!

Śledzicie serię autorstwa Louise Boije af Gennäs z zapartym tchem? W związku z tym mam dla was świetną wiadomość! Trzeci tom Trylogii oporu pt. Do skutku pojawi się w sprzedaży na naszym rynku już 27 stycznia 2021 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej skandynawskiej pisarki, to dobry moment, by nadrobić zaległości. Wciągająca i mroczna seria zaskarbiła sobie uznanie czytelników na całym świecie nie bez przyczyny. Atmosfera gęstnieje tu ze strony na stronę, napięcie rośnie, a ostateczne rozwiązanie fabuły zaskakuje. Nic tu nie jest tak oczywiste i proste, jakby mogło się wydawać. Autorka do perfekcji opanowała sztukę zwodzenia.

Trzeci tom Trylogii oporu - kup na TaniaKsiazka.pl

Trzeci tom Trylogii oporu – kilka słów o książce

Sztokholm, 2018 rok. Ostatni wydarzenia sprawiły, że nic już w życiu Sary nie jest takie, jak kiedyś. Kilka osób z otoczenia kobiety zginęło w tajemniczych okolicznościach. I mogłaby przysiąc, że nie były to niefortunne wypadki. Mimo to policja twierdzi zupełnie inaczej. Szybko też okazuje się, że samej Sarze grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Jej prześladowcy przeciągają na swoją stronę młodszą siostrę kobiety, Linę. W związku z tym Sara nie ma już nic do stracenia. Postanawia odnaleźć przeciwnika za wszelką cenę i odkryć jego mroczne tajemnice. Tym razem bohaterka stanie przed najtrudniejszym zadaniem w życiu. Będzie musiała przezwyciężyć wszystkie swoje lęki, aby ujawnić, kto stoi za neofaszystowską organizacją przestępczą. Czy po tym uda się jej uciec prześladowcom i raz na zawsze zakończyć ten mroczny rozdział w życiu?

Trzeci tom Trylogii oporu pt. Do skutku to finał tej brawurowej i wciągającej serii. Tym samym odbiorcy mogą liczyć tu na domknięcie wątków i ostateczne rozwiązanie. Autorka po raz kolejny nie zawodzi fanów. Stworzyła bowiem wciągającą opowieść, która skutecznie buduje napięcie i sprawia, że odbiorca na chwilę wstrzymuje oddech.

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tomy z bestsellerowej serii. Gorąco polecam!

Przeczytaj także