Trzeci tom serii Setna królowa już niebawem!

Wyklęta królowa - zobacz na TaniaKsiazka.plTrzeci tom serii Setna królowa to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Emily R. King. Najnowsza książka pisarki pt. Wyklęta królowa będzie dostępna w sprzedaży już od 15 kwietnia 2020 roku. Powieść przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury młodzieżowej z elementami fantasy. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze ze wspomnianą serią, dziś jest najlepszy moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki King, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem odbiorczyń na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Trzeci tom serii Setna królowa – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterka, Kalinda, zniosła bardzo wiele przeciwności losu. W związku z tym udowodniła swoją waleczność. Na koncie ma małżeństwo z okrutnym tyranem, krwawe bitwy na śmierć i życie oraz spotkanie z niebezpiecznym demonem lodu. Tym samym, który teraz powraca pod postacią jej zmarłego męża, radży Tarka.

Demon przejmuje władzę i naznacza Kalindę oraz jej towarzyszy piętnem zdrajców imperium. Tym samym są oni zmuszeniu uciekać aż za morze, szukając schronienia na Południowych Wyspach. W Lestarii moce Kalindy nie są potępiane jak w jej ojczyźnie. Tym samym dzięki nim może chronić najbliższych. Jednak demon sprawił, że dziewczynie bardzo trudno jest opanować żywioł ognia. Czy to właśnie brak kontroli pomoże jej zwyciężyć?

Bohaterka szuka najlepszego rozwiązania. W związku z tym, ryzykując utratę najlepszych przyjaciół, Kalinda sprzymierza się z tymi, którym nie ufa. Zdaje sobie sprawę z faktu, że to jedyny sposób, by pokonać demona i odzyskać imperium. A tym samym, by przywrócić pokój w rozdartym imperium.

Przypominamy, że trzeci tom serii Setna królowa będzie dostępny w sprzedaży od 15 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Wyklęta królowa znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, co takiego ma w sobie ten cykl, iż zachwyca czytelniczki na całym świecie!

Przeczytaj także