Trzeci tom serii Royals już wkrótce!

Trzeci tom serii Royals Korona na zawsze - kup na TaniaKsiazka.plTrzeci tom serii Royals już niedługo pojawi się także na polskim rynku. Książka pt. Korona na zawsze będzie dostępna od 21 września 2018 roku i z pewnością rozpali wszystkie zmysły fanek twórczości Genevy Lee. Bestsellerowa seria, którą stworzyła pisarka, cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Autorka nie ukrywa, że niemal każdą wolną chwilę spędza na fantazjowaniu. Następnie wszystkie myśli przelewa na papier, ku uciesze wiernych Czytelniczek. Jej książki przypadną do gustu wielbicielkom literatury dla kobiet oraz powieści erotycznych. Jeśli zatem to Wasze ulubione gatunki, a do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, to najlepszy moment, by nadrobić zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Trzeci tom serii Royals – jeszcze więcej gorących uczuć i emocji

Głównymi bohaterami prezentowanej dziś powieści są Alexander i Clara, których połączyło ogromne uczucie. Wspólnie udało się im pokonać już wiele trudności i przeciwności losu. W końcu miłość księcia oraz zwykłej dziewczyny z prowincji nie należy do najłatwiejszych. Wszystko wskazuje też na to, że kochankowie już niedługo staną na ślubnym kobiercu. Jednak im bliżej tego dnia, im plany stają się bardziej rzeczywiste, w sercu Clary pojawia się wątpliwość i strach. To znaczy, kobieta nie ma wątpliwości co do tego, że kocha Alexandra i chce z nim spędzić resztę życia. Chodzi raczej o fakt, że będzie zmuszona przebywać wśród ludzi z jego sfery.

A ślub nie rozwiewa obaw bohaterki. Jej życie zmienia się o 180 stopni, Clara uczy się funkcjonować w zupełnie obcym świecie królewskiej etykiety. Ponadto już wkrótce wyjdzie na jaw, że jej ukochany ma tajemnicę, o której ona nie miała pojęcia. Szybko okaże się, że życie dziewczyny jest zagrożone, a ona nie może czuć się bezpiecznie. Nawet u boku ukochanego.

Przypominamy, że trzeci tom serii Royals będzie dostępny w sprzedaży od 21 września bieżącego roku. Książkę pt. Korona na zawsze znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom powieści erotycznych i książek dla kobiet.

Przeczytaj także