Trzeci tom serii Powrót już jest!

Trzeci tom serii Powrót z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników twórczości Karoliny Wójciak. Poza tym na wspomniany cykl szczególną uwagę powinni zwrócić miłośnicy kryminałów i sensacji. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej pisarki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Książka pt. Gaja jest już dostępna w sprzedaży, a Wójciak po raz kolejny udowadnia, że jej powieści nie bez przyczyny cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród polskich czytelników. Co tym razem zaprezentowała fanom?

Trzeci tom serii Powrót - kup na TaniaKsiazka.pl

Trzeci tom serii Powrót – kilka słów o książce

Główną bohaterką tej powieści jest Gaja, która wychowywała się w atmosferze skrzętnie skrywanych przed światem tajemnic, omawianych jedynie szeptem nad jej głową. Niejednokrotnie była też świadkiem przemocy. Następnie życie wymogło na niej adaptację w środowisku, w którym spokój zapanował tylko pozornie. Mimo to wydawało się jej, że może zaufać rodzicom i mieszkającym w domu obok Sianeckim. Szybko okazało się jednak, że najbardziej ranili ją bliscy. A kiedy w jej życiu przychodzi jeden z najtrudniejszych momentów, dziewczyna zostaje sama.

Tymczasem Ernest, który sam próbuje uporać się z demonami przeszłości, odpycha dziewczynę od siebie. Czy uczucie, jakie ich połączyło, zdoła przetrwać tę próbę? Jak długo jeszcze mogą sobie nawzajem ufać?  I czy tragedie, jakie miały miejsce w ich domach, rozdzielą ich na zawsze?

Jak to możliwe, że siedem morderstw włączy tylko dwa domy w sąsiedztwie?

Przypominamy, że Trzeci tom serii Powrót autorstwa Karoliny Wójciak jest już dostępny w sprzedaży. Znajdziecie go tutaj. Tymczasem pozostałe tomy z serii dostępne są tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten cykl wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej, która zawiera nuty thrillera. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej powieści nie bez przyczyny w tak błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się krajowymi hitami. Jeśli poszukujecie zajmującej lektury na chłodne, jesienne wieczory, to trafiliście doskonale. Sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ta seria!

Przeczytaj także