Trzeci tom Serii Królewskiej Erin Watt już jest!

Trzeci tom Serii Królewskiej Pałac kłamstw - kup na TaniaKsiazka.plTrzeci tom Serii Królewskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek romansów i książek dla kobiet. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się ze wspomnianym cyklem, koniecznie nadróbcie zaległości. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, iż Erin Watt to pseudonim, pod którym ukrywają się dwie pisarki: Elle Kennedy i Jen Frederic. Cóż, powiedzenie: „co dwie głowy to nie jedna” zapewne nie wzięło się znikąd. Tym samym nikogo nie dziwi fakt, że Seria Królewska cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie. Książki w błyskawicznym tempie wskakują na szczyt bestsellerowych list i stają się międzynarodowymi hitami. Teraz trzeci tom Serii Królewskiej pt. Pałac kłamstw jest już dostępny także na polskim rynku. Jesteście ciekawe, jakie wyzwania tym razem autorki postawiły przed bohaterami? Koniecznie to sprawdźcie!

Trzeci tom Serii Królewskiej – wstrząsająca i elektryzująca historia

Jeszcze nie tak dawno Royalowie dysponowali ogromną władzą i nieposzlakowaną opinią. Wokół wszyscy ich szanowali, a na salonach niecierpliwie oczekiwano ich obecności. Jednak w jednej chwili wszystko się zmieniło. Diamenty zamieniły się w pył. Ponieważ zbrodni nie dało się już tak po prostu ignorować. Ich świat wywrócił się do góry nogami, kiedy jeden z członków rodziny przekroczył granicę, zza której nie było już powrotu.

Główna bohaterka, Elle, wciąż miała nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Jednak jej oczekiwania nie zostały spełnione. Tym samym dziewczyna została zmuszona do podjęcia bardzo niebezpiecznej gry. Gry, która miała o wszystkim przesądzić.

Nikt jednak nie wie, co się stanie, kiedy nastąpi kolejna zdrada. A chociaż Royalowie są przekonani, że razem przetrwają wszystko, nie wiedzą, jak okrutny okaże się los. Elle, by cokolwiek osiągnąć i uratować najbliższych, będzie musiała poświęcić naprawdę dużo.

W najnowszej części Serii Królewskiej czytelniczki zastaną jeszcze więcej kłamstw i mrocznych intryg. Rozwija się tu także relacja, Elle i Reeda. Czy jednak dadzą radę jeszcze cokolwiek uratować?

Trzeci tom Serii Królewskiej pt. Pałac kłamstw znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie całą serię.

Przeczytaj także