Trzeci tom serii Bluff Point już w styczniu!

Trzeci tom serii Bluff Point to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek cyklu stworzonego przez Jenn McKinlay. Amerykańska pisarka nie bez powodu dorobiła się tytułu bestsellerowej autorki „The New York Times”, „USA Today” czy „Publisher’s Weekly”. Czytelniczkom na całym świecie jest znana z niezwykle wciągających komedii romantycznych.

Już 16 stycznia 2019 roku na polskim rynku pojawi się jej kolejna książka pt. Z łapą na sercu, która jest jednocześnie trzecim tomem serii Bluff Point. Jesteście ciekawe, jakie wyzwania tym razem autorka postawiła przed bohaterami? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same!

 

Trzeci tom serii Bluff Point – zimowa opowieść o miłości

Zachary Cane jest właścicielem piwiarni w Bluff Point i mieszka z gburowatym psem. Jednak kawalerski styl życia bardzo mu odpowiada. Pewnego dnia do domu bohatera pukają córki sąsiadki i proszą go o pomoc w uratowaniu bezpańskiego kota. Mężczyzna nie waha się ani chwili.

Bohaterką jest również Jessie Connelly, rozwódka samotnie wychowująca dzieci, która nie chce mieć nic do czynienia z mężczyznami. A już na pewno nie z takimi jak Zach. Kobieta jednak nie może nic poradzić na to, że jej córki po prostu go uwielbiają. Bo mężczyzna wypełnia im w życiu pustkę, która pozostała po odejściu ojca.

Wkrótce w Bluff Point zaczyna szaleć burza śnieżna. W związku z tym Zachary proponuje Jessie pomoc. Jednak szybko orientuje się, że zagraża im nie tylko pogoda. Mężczyzna jest zdecydowany zrobić wszystko, by ochronić ją i jej rodzinę. Ponadto postanawia zawalczyć o coś więcej – o złamane serce Jessie. Czy uda się połączyć tym dwojgu ludziom spragnionym miłości? Z pewnością pomogą w tym urocze zwierzaki…

Przypominamy, że trzeci tom serii Bluff Point pt. Z łapą na sercu będzie dostępny na polskim rynku od 16 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych z nutą romansu. Koniecznie to sprawdźcie!

W naszej księgarni w tym miejscu znajdziecie pozostałe tomy z serii Bluff Point.

Przeczytaj także