Trzeci tom serii Bezlitosna siła!

Trzeci tom serii Bezlitosna siła - kup na TaniaKsiazka.plTrzeci tom serii Bezlitosna siła to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek romansów współczesnych i literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbicielki serii, stworzonej przez Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Autorka po raz kolejny serwuje czytelniczkom emocjonalną jazdę bez trzymanki. Powieść pt. Saturn będzie dostępna w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Trzeci tom serii Bezlitosna siła – kilka słów o książce

Są takie rany, które nigdy się nie zagoją i takie blizny, które uleczyć może tylko miłość.

Głównym bohaterem powieści jest Konrad Klajzer. Mężczyzna zebrał od życia już wystarczająco wiele ciosów. Fakt, że wyszedł na ludzi, zawdzięcza wyłącznie przybranej siostrze Anicie i jej mężowi, słynnemu wśród zawodników MMA Kastorowi.

Z kolei Inez jest właśnie pod opieką dziewczyn z fundacji FemiHelp. Pomagają one podnieść się jej z traumatycznych przeżyć, które naznaczyły ją na zawsze. Blizny ma nie tylko na przedramionach, które skrywa pod długimi rękawami, niezależnie od pogody. Ponieważ znacznie poważniejsze rany nosi w sercu.

Jego uratowały walki, ponieważ na ringu zamienia się w niezwyciężonego Saturna. Poza nim ma jedną słabość. Ją. Natomiast ona dopiero co odzyskała psychiczną równowagę. Wszyscy dookoła, a szczególnie ich najbliżsi przyjaciele uważają, że związek tej dwójki nie jest najlepszym pomysłem. A jednak oni rozumieją się bez słów. Bo oboje przeszli przez piekło, a mimo to przetrwali. Tym samym okaleczeni przez życie mogą pomóc sobie nawzajem. Tylko czy uda się im uporać z demonami przeszłości? W końcu są takie rany, które nie goją się nigdy…

Przypominamy, że trzeci tom serii Bezlitosna siła będzie dostępny w sprzedaży od 15 stycznia 2020 roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Saturn znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe części cyklu, stworzonego przez Agnieszkę Lingas-Łoniewską. To doskonała okazja, by zapoznać się z twórczością tej pisarki, jeśli do tej pory nie było wam z nią po drodze. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Sprawdźcie i przekonajcie się same!

Przeczytaj także