Trzeci tom Elite Kings Club już niebawem!

Trzeci tom Elite Kings Club Tacet a Mortuis - kup na TaniaKsiazka.plTrzeci tom Elite Kings Club to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek serii. Książka pt. Tacet a Mortuis będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 20 marca 2019 roku. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Amo Jones, koniecznie nadróbcie zaległości! Zwłaszcza jeśli literatura erotyczna i gorące romanse to historie, które Was interesują.

Amo Jones zdobyła popularność na całym świecie dzięki bezkompromisowym powieściom z pazurem, w których bohaterom często „puszczają hamulce”. Jej książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Autorka specjalizuje się w tytułach z półki dark romance. O swojej twórczości mówi, że pisze tak, jak żyje:

Na granicy szaleństwa i z kieliszkiem wina w jednej ręce i swoimi zasadami moralnymi lub ich brakiem w drugiej.

Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie seria Elite Kings Club.

Trzeci tom Elite Kings Club – głośny powrót niebezpiecznego klubu

Madison właśnie poznała całą prawdę o swojej matce. I uświadomiła sobie, że przez większą część życia żyła w kłamstwie. Zraniona i oszukana dziewczyna podejmuje decyzje, których Bishop nie może jej wybaczyć. Poza tym do jego życia wraca dziewczyna, która ma na niego oko. Zazdrosna Madi wie, że teraz mogą być ze sobą tylko w taki sposób, w jaki potrafią najlepiej. To znaczy, raniąc siebie nawzajem.

Tymczasem na światło dzienne wychodzą kolejne sekrety o jej przeszłości i roli, jaka była jej pisana już od wczesnego dzieciństwa. Tym samym zdrada, kłamstwa i zranione uczucia połączą się w jednym, porywczym tańcu. A finał tej zabawy może być dla dziewczyny bardzo niebezpieczny.

Przypominamy, że trzeci tom Elite Kings Club będzie dostępny w sprzedaży od 20 marca bieżącego roku. Książkę pt. Tacet a Mortuis znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i erotycznej. Amo Jones po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Sprawdźcie to same!

Przeczytaj także