Trzeci tom Dearest – Madeline

Trzeci tom Dearest - kup na TaniaKsiazka.plTrzeci tom Dearest to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Lex Martin. Poza tym powody do zadowolenia ma każda wielbicielka romansów współczesnych. Książka pt. Madeline na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Warto tutaj również wspomnieć, że powieści autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Trzeci tom Dearest – finał romantycznej trylogii

Trzeci tom Dearest to zarazem finał romantycznej i popularnej trylogii. Główna bohaterka, Madeline, ma jedno solidne postanowienie. Już nigdy więcej nie umówi się ze sportowcem. Zwłaszcza po tym, jak przyłapała swojego faceta na zdradzie. Tym samym razem ze spakowanymi kartonami i złamanym sercem ląduje u przyjaciółki ze studiów. Na szczęście dziewczyna może rzucić się w wir pracy, co pozwala jej na chwilę zapomnieć o tym, co było. Jednak los bywa przewrotny i często ma własne scenariusze dla każdego z nas. W tym wypadku było podobnie. W najmniej spodziewanym momencie pojawia się on…

Darren to nowy zawodnik NFL i gorąca gwiazda amerykańskiego futbolu. Wkrótce odkrywa, że jego sąsiadka ma nową współlokatorkę. Pewny siebie chłopak liczy więc na przyjaźń… z bonusami oczywiście. Nie wie jednak, że Madeline poprzysięgła sobie, że już nigdy nie zawiesi oka na sportowcu. A już na pewno się w kimś takim nie zakocha. Czy bohaterka złamie dla niego swoje postanowienie?

Przypominamy, że trzeci tom Dearest będzie dostępny na naszym rynku w sprzedaży od 15 stycznia 2020 roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury kobiecej.

Tutaj natomiast znajdziecie pozostałe tomy serii. Jeśli do tej pory nie było wam z nią po drodze, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Sprawdźcie i przekonajcie się same!

Przeczytaj także