Trupia Farma. Nowe śledztwa – Bill Bass i Jon Jefferson

Trupia Farma. Nowe śledztwa - kup na TaniaKsiazka.plTrupia Farma. Nowe śledztwa to książka, która na polskim rynku wydawniczym pojawi się 4 kwietnia 2018 roku. Jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury faktu i twórczości Billa Bassa. Autor podbił serca Czytelników na całym świecie hitem pt. Trupia Farma, która w błyskawicznym tempie zyskała status międzynarodowego bestsellera. Książka znikała z półek księgarni tak szybko, że niektórzy odbiorcy musieli czekać kilka dni na kolejną dostawę. Już niebawem światło dzienne ujrzą kolejne niepokojące, a zarazem fascynujące historie z archiwum legendarnego „detektywa kości”. Koniecznie to sprawdźcie!

Trupia Farma. Nowe śledztwa – kolejne dowody na to, że zbrodnia doskonała nie istnieje

Bill Bass już raz udowodnił, że zbrodnia doskonała nie istnieje. Bo nawet najostrożniejszy morderca pozostawia ślad, który w końcu go zdradzi. W poszukiwaniu tych właśnie znaków śledczym pomaga wyjątkowy, naukowy projekt badawczy, założony przez Bassa. Trupia Farma pozwala odkrywać, co dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci. I to właśnie dzięki tym badaniom nauka jest w stanie wydrzeć zmarłym ich sekrety. To z kolei naprowadza policjantów na trop mordercy.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak odgryziona końcówka cygara może wskazać mordercę? I czy to w ogóle możliwe? Albo jak zidentyfikować ciało po wybuchu w nielegalnej fabryce fajerwerków? I dlaczego muchy oraz ich larwy są najlepszymi sprzymierzeńcami antropologa sądowego? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w najnowszej publikacji Billa Bassa.

Autor opisuje tu najciekawsze, ale jednocześnie i najdziwniejsze przypadki, z jakimi spotkał się w swojej karierze. To mroczna i fascynująca podróż po świecie, gdzie zbrodnia doskonała nie istnieje. A tym razem odbiorcy będą mieli szansę zapoznać się aż z 13-toma nowymi historiami.

Przypominamy, że książka pt. Trupia Farma. Nowe śledztwa dostępna będzie od 4 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.  Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury faktu, powiązanej z kryminologią i pracą śledczych. Gwarantujemy, że opowieści Bassa oparte na faktach, wzbudzą więcej emocji niż niejeden kryminał. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także