Trening życia – Daniel Majewski i Marita Surma

Trening życia - kup na TaniaKsiazka.plTrening życia to książka, która w sprzedaży pojawi się 26 września bieżącego roku. Nazwiska autorów mogą Wam niewiele mówić i nic w tym dziwnego. Bo ta para znana jest, jako Deynn i Majewski Trenuje. Wokół ich postaci wciąż wybuchają jakieś małe skandale, a pokazując się publicznie, wywołują niemałe zamieszanie. Jednym słowem, autorzy tej książki wzbudzają skrajne emocje. Można ich podziwiać lub nienawidzić. Ale jedno jest pewne. Jeśli chodzi o treningi, dają z siebie wszystko i znają się na temacie.

Trening życia – Deynn i Majewski Trenuje radzą

Deynn i Majewski mogą pochwalić się pokaźną grupą fanów, których zainspirowali do walki o lepszych siebie. Książką pt. Trening życia to pierwsza tego typu lektura, w której ta kontrowersyjna para postanowiła zdradzić kulisy życia w stylu fitness. To nie tylko garść motywacji i klasycznych truizmów, że każdy jest w stanie osiągnąć sukces. To przede wszystkim szczera prawda o trudzie i ciężkiej pracy, jaka stoi przed każdym, kto pragnie zawalczyć o lepszą wersję siebie. Autorzy opowiadają o zwątpieniach i powrotach do pracy nad sobą. Pracy, która trwa przez całe życie. Czytelnicy znajdą tu również cenne wskazówki jak zacząć oraz jak właściwie postawić ten pierwszy krok. To także cenne źródło informacji dotyczących diety i treningów.

Zastanawiacie się skąd czerpać motywację? Jak dobrać odpowiednią dietę i zobaczyć, czy działa? A może chcielibyście wiedzieć, na czym oprzeć plan treningowy tak, aby był skuteczny? Odpowiedzi na te oraz mnóstwo innych pytań znajdziecie właśnie w tej książce.

Wasz sukces jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że sięgniecie po książkę, w której trener personalny i jego najlepsza podopieczna dzielą się własnym doświadczeniem. To idealna książka dla wszystkich, którzy chcieliby postawić na aktywność fizyczną, ale nie do końca wiedzą, jak się za to zabrać.

Przypominamy, że książka Trening życia będzie dostępna w sprzedaży od 26 września 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także