Trauma – Michael Palmer i Daniel Palmer

Trauma - kup na TaniaKsiazka.plTrauma to książka, która spełni wszelkie oczekiwania wszystkich miłośników thrillerów medycznych. W sprzedaży pojawi się 18 sierpnia bieżącego roku. Jeśli więc do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tego typu literaturą, teraz właśnie nadszedł idealny moment, by nadrobić zaległości. Możecie spodziewać się niezapomnianych wrażeń i emocji, jakich dostarczają jedynie najlepsze książki. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował autor.

Trauma – thriller medyczny napompowany adrenaliną

Główną bohaterką jest doktor Carrie Bryant, która odbywa właśnie rezydenturę w jednym z najlepszych, bostońskich szpitali. Kobieta specjalizuje się w dziedzinie neurochirurgii, toteż na tym oddziale przebywa najczęściej. Okazuje się jednak, że praca lekarza niesie za sobą poważne konsekwencje i wymaga nie lada siły i nerwów. Mordercze tempo pracy sprawia, że w pewnym momencie lekarka podejmuje fatalną w skutkach decyzję. W wyniku błędu lekarskiego porzuca rezydenturę.

Bohaterka nie ma jednak zamiaru rezygnować z samorozwoju i marzeń. Szybko obiera sobie nowy, życiowy cel. Jej priorytetem staje się pomoc Adamowi, bratu, który cierpi na zespół stresu pourazowego. Kiedy jednak zaczyna współpracę z ośrodkiem dla weteranów, odkrywa, że dzieją się tam dziwne rzeczy.

Carrie postanawia zagłębić się w labirynt korupcji i morderstw. Nie zauważa nawet, kiedy jej życiu zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo. Jedyne, o co się troszczy, to jej pacjenci, którzy znikają w tajemniczych okolicznościach. Czy uda jej się rozwikłać zagadkę na czas, nim sama zniknie?

Trauma to kolejna już książka Michaela Palmera, którą udowadnia swój niezwykły talent do tworzenia thrillerów medycznych. Intrygująca fabuła, złożone postaci i dynamiczna akcja – wszystko to składa się na porywającą historię, od której nie sposób się uwolnić. Jeśli więc poszukujecie zajmującej lektury na wakacyjne dni, stoi przed Wami kandydat idealny.

Przypominamy, że najnowsza powieść Palmera na polskim rynku wydawniczym pojawi się 18 sierpnia bieżącego roku. Już teraz znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy! Tę pozycję w domowej biblioteczce powinien mieć każdy miłośnik dreszczyku grozy. Przekonajcie się sami!

Przeczytaj także