Totalna Magia – nowe wydanie światowego hitu!

Totalna magia - zobacz na TaniaKsiazka.plTotalna magia to książka, która zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury obyczajowej i kobiecej. Tytuł brzmi znajomo? Nic dziwnego, ponieważ jest to nowe wydanie międzynarodowego hitu, który w błyskawicznym tempie zyskał status bestsellera. Poza tym książka doczekała się ekranizacji, w której wystąpiły Nicole Kidman i Sandra Bullock. Prawdziwie gwiazdorska obsada, prawda? Prezentowana dziś pozycja w nowej odsłonie jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z tą powieścią, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

Totalna Magia – kilka słów o fabule

Zawsze rzucaj rozsypaną sól przez lewe ramię. Posadź rozmaryn przy furtce ogrodowej. Hoduj róże i lawendę, na szczęście. I zakochuj się, kiedy tylko możesz.

Głównymi bohaterkami powieści są siostry Sally i Gillian, które straciły rodziców. Tym samym trafiły do domu przy ulicy Magnolii, pod opiekę ciotek – Franny i Jet. Nie były to jednak zwyczajne, starsze panie. Ponieważ jak wszystkie kobiety z rodu Owensów miały moc. Potrafiły rzucać uroki i zaklęcia, a specjalizowały się w urokach miłosnych. Z tego też powodu okoliczni mieszkańcy straszliwie się ich bali. I przenieśli swój strach na nowo przybyłe siostry.

Dziewczęta dorastały we wrogiej atmosferze, wyszydzane i dręczone. Trudno się więc dziwić, że jedyne, o czym marzyły, to aby zniknąć. Gillian pierwsza uciekła z domu i korzystała z wolności nie zawsze w rozsądny sposób, przez co napytała sobie sporo kłopotów. Natomiast Sally, starsza i bardziej odpowiedzialna, też wyjechała, tam, gdzie nikt jej nie znał. I próbowała prowadzić normalne życie. Jednak przed przeznaczeniem nie da się uciec. Klątwa Owensów odnalazła je obie, a los ponownie przeciął ich ścieżki. A wszystko to za sprawą fatalnego wypadku, tak brzemiennego w skutki, że mogła im pomóc tylko magia.

Przypominamy, że książka pt. Totalna Magia w nowym wydaniu jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także