Topieliska Ewy Przydrygi- nowość dla miłośników thrillerów

Lubisz książki, które od pierwszych stron roztaczają wokół siebie psychodeliczny klimat? Gdy gęsta, duszna, mroczna mgła ulatnia się spomiędzy liter i osiada ciężko na ramionach, tak że głębiej zapadasz się w miękkie siedzisko fotela? Sięgnij po Topieliska Ewy Przydrygi, czyli porywający thriller psychologiczny, który niedawno ukazał się nakładem Wydawnictwa Muza. Dzięki mistrzowsko zbudowanemu napięciu przeczytasz ją jednym tchem, a misternie utkana intryga sprawi, że do ostatniej kartki nie będziesz do końca wiedział, któremu z bohaterów można zaufać.

Topieliska Ewy Przydrygi Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Topieliska Ewy Przydrygi

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny, czy zanurzyć się w Topieliska Ewy Przydrygi, koniecznie czytaj dalej, by poznać fabułę tej fascynującej historii. Główną bohaterką jest Pola, którą poznajemy w chwili, gdy ze snu wyrywa ja telefon z przychodni. Głos w słuchawce informuje kobietę, że jej mąż z trzyletnim synkiem nie pojawili się na umówionej wizycie. Pola próbuje zatem skontaktować się z mężem. Po kilku nieudanych próbach postanawia wyruszyć w stronę przychodni, chociaż za zewnątrz szaleje śnieżna zamieć. Na trasie kobieta mija jakieś zamieszanie na drodze. Okazuje się, że nad rzeką prowadzona jest akcja ratunkowa i akurat w tym momencie, na jej oczach dźwig wyławia z ciemnej toni pusty wrak z roztrzaskaną przednią szybą. Z przerażeniem rozpoznaje w nim samochód ukochanego męża, Kuby. Jego ciało ratownicy odnajdują parę dni później, natomiast nikomu nie udaje się odnaleźć zwłok synka. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Pola jest zdruzgotana. Nie może uzyskać spokoju, tym bardziej że zaczynają do niej dochodzić niepokojące informacje na temat jej męża. Ponoć Kuba dopuścił się w pracy kilku matactw i wszystko wskazuje na to, że z tego powodu był szantażowany. Gdy kobieta zaczyna głębiej grzebać w jego dawnej przeszłości, napotyka na postać tajemniczej dziewczyny, która kilkanaście lat wcześniej utonęła w kaszubskim jeziorze. Gdy podczas śledztwa policja przeszukuje dom Poli i Kuby, w ich piwniczce na wino dokonuje wstrząsającego odkrycia…

Książkę Topieliska Ewy Przydrygi możesz zamówić w naszej księgarni. Wystarczy, że przejdziesz na tę stronę.

Zobacz także:

Przeczytaj także