Top 5 grudniowych książek – sprawdźcie!

Święta już za pasem, za oknami coraz więcej śniegu. Magiczna atmosfera grudniowych przygotowań zaczyna udzielać się każdemu. Mikołaj kompletuje ostatnie prezenty, a w domu trwa walka z czasem, by na wigilijnym stole nie zabrakło ulubionych potraw. Ale spokojnie! Do Bożego Narodzenia jeszcze parę dni, tym samym nie mamy wątpliwości, że wyrobicie się ze wszystkim. Napiszemy nawet więcej! W tym gorącym okresie przygotowań zadbajcie koniecznie o chwilę relaksu. Pomoże wam w tym top 5 grudniowych książek, po które warto sięgnąć. Sprawdźcie zatem, jakie tytuły cieszą się największym zainteresowaniem wśród czytelników w tym zimowym miesiącu! I jeszcze bardziej wczujcie się w bożonarodzeniowy klimat!

Top 5 grudniowych książek – sprawdźcie!

Świąteczny trop - kup na TaniaKsiazka.pl

Świąteczny trop David Rosenfelt

Andy Carpenter to ekscentryczny obrońca sądowy, który już wkrótce zajmuje się przypadkiem bezdomnego Dona Carrigana. Suczka mężczyzny zostaje poddana kwarantannie, ponieważ w obronie właściciela ugryzła innego człowieka. Szybko okazuje się, że Don to poszukiwany od lat morderca – jednak twierdzi, że jest niewinny. Mimo że na miejscu zbrodni znaleziono dowody świadczące o jego winie. Andy chwyta się wszystkich dostępnych środków i postanawia rozwiązać tę zagadkę. Czy właśnie wplątał się w coś, co pogrąży jego karierę?

Spełnione życzenie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Spełnione życzenie Ada Tulińska

Kaja wychowywała się w sierocińcu i nie ma pojęcia, kim są jej prawdziwi rodzice i dlaczego ją zostawili. Aby dorobić na studia medyczne, podejmuje pracę jako opiekunka do osoby starszej. Tym samym trafia do arystokratycznego dworku pod Krakowem, gdzie ma zajmować się panią Jadwigą. Tam spotyka przystojnego Daniela, syna właściciela dworku, któremu obiecała trzymać się od przystojnego chłopaka z daleka. Tymczasem on najwyraźniej nie zamierza odpuścić. Czy dzięki Danielowi Kaja nie spędzi samotnie zbliżających się świąt?

Top 5 grudniowych książek – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Sztuka dawania prezentów Anna Szczęsna

Nestorka rodu postanowiła zorganizować wigilię w nietypowym miejscu. W związku z tym w tego roku cała rodzina zjechała się do znajdującego się nieco na uboczu, otoczonego malowniczym lasem domu. Jednak piękne okoliczności przyrody nie wszystkim odpowiadają. Ponieważ są tutaj odcięci od świata i technologio, a jedyne, na co mogą liczyć, to własne towarzystwo. Nie brakuje też sceptycznych głosów co do pomysłu starszej kobiety. Tymczasem ona pragnie wyjawić najbliższym wstydliwy sekret jej zmarłego męża, a także pogodzić skłócone od lat córki.

Top 5 grudniowych książek – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Gorąca gwiazdka Katarzyna Berenika Miszczuk

Książka idealna dla wszystkich fanek erotycznych opowiadań i rozpalających wyobraźnię romansów! Będzie wzruszająco i namiętnie. Przeczytacie tu mnóstwo pikantnych, ale też wzruszających historii o kochankach, których los zsyła w prezencie od Mikołaja.

Top 5 grudniowych książek – kup na TaniaKsiazka.pl

Gdybym cię nie spotkała Agata Przybyłek

Kiedy Sara dowiaduje się, że jej podopieczna ciężko zachorowała, postanawia zorganizować mikołajkową aukcję na leczenie dziewczynki. W końcu przed świętami ludzie bardziej otwierają się na pomoc innym. To dzięki zbiórce kobieta poznaje Daniela, który znalazł się właśnie na życiowym zakręcie. Czy ich spotkanie sprawi, że oboje wyjdą na prostą?

Przeczytaj także