Top 3 prezenty – wyniki konkursu

Konkurs, w którym do wygrania były 3 egzemplarze „Afgańskiej perły” został rozstrzygnięty! Spośród ponad 100 propozycji TanioKsiążkowy skład komisji wybrał 3. Zwyciężyły trzy Panie, ich top prezenty na święta znajdziecie poniżej. Panie wykazały się kreatywnością i pomysły na udane prezenty na święta, które polecają służyć mogą inspiracją dla innych kupujących. Dziękujemy wszystkim za udział, a trzem wymienionym poniżej autorkom poleceń prezentów gratulujemy wygranej!

Nagroda 1 – książkowe prezenty dla zdrowia

zamien chemie na jedzenieZamiast podarować „cudowny krem” pod choinkę albo wydawać setki złotych na kuracje i zabiegi upiększające, wybierzemy książki, które pokażą jak bardzo kochamy swoich bliskich myśląc o ich zdrowiu i przyszłości. To opcja tańsza, zdrowsza i naturalna, a inwestycja na pewno w krótkim czasie się zwróci…

Autorką propozycji prezentowych jest: Karolina J.

Nagroda 2 – prezent dla młodzieży w wieku 9 – 13 lat

kroniki Archeo tajemnica klejnotu NefertitiMoja córka czyta tę serię na bieżąco. Doprawdy z radością patrzę jak wręcz pochłania strona za stroną. Nie liczy się dla niej wtedy czas – trzeba ją zaganiać do odłożenia książki! Rano, gdy otrzymuję obszerną relację z tego, co w książce się wydarzyło, oczy córki wciąż błyszczą z zachwytu. Do tego wspaniałe ilustracje i pomysłowo przemycona dawka danych historycznych wprowadza dziecko w świat historii.

Młodzi bohaterowie są doskonałym odwzorowaniem równie młodych czytelników i zachęcają dzieci do ciekawości światem. Z pełną odpowiedzialnością polecam zarówno jako rodzic, jak i w imieniu córki, bo wiem, że ten prezent, dla szczególnie trudnej do obdarowania grupy wiekowej 9-13 będzie strzałem w dziesiątkę.

Tę książkę poleca na prezent Agnieszka B.

Nagroda 3 – prezenty na Gwiazdkę dla Taty, Mamy i … Babci

dziewczyny z SyberiiDla Taty wybrałabym „Obóz świętych” – książkę niesamowicie wizjonerską i proroczą. Z pewnością wciągnie go książka o wydarzenia w Europie, które autor przewidział 40 lat temu, a które dzieją się teraz na naszych oczach.

Dla Mamy wybrałabym „Dziewczyny z Syberii”, lub „Byłam służącą w arabskich pałacach”, bo lubi czytać książki z serii prawdziwe historie o losach innych kobiet. Jestem pewna, że spodobałyby się jej te pozycje i przeczytałaby je w jeden wieczór. „Majowie Niezwykła Cywilizacja” to byłaby książka dla męża, gdyż fascynują go starożytne cywilizacje. Babci z pewnością spodobałaby się książka „Najciekawsze miejsca w Europie”. Babcia uwielbia książki podróżnicze z dużą ilością zdjęć, dzięki nim siedząc wygodnie w fotelu może przenosić się w różne malownicze zakątki świata. Wiele radości sprawiają jej takie podarunki i myślę że właśnie Babci sprawiłabym największą radość taką książką.

oboz swietychPoza tym dodałabym jeszcze jakąś książkę z serii „Kobiety na krańcu świata” Martyny Wojciechowskiej, której programy uwielbia oglądać np. „Kenia Kobieta na krańcu świata”.

Także znalazłyby się książki dla każdej z najbliższych mi osób!

Oczywiście ja też lubię czytać i chęcią przeczytałabym „Afgańską Perłę”! 🙂

Rekomendacje prezentów na święta są dziełem Asi D.

Przeczytaj także