Top 10 najpopularniejszych książek 2017 w TaniaKsiazka.pl

Rok 2017 już za nami, tak więc najwyższa pora na Top 10 najpopularniejszych książek 2017 w naszej księgarni. Sprawdzicie, czy są wśród nich tytuły, które Wy również czytaliście. 🙂

Top 10 najpopularniejszych książek 2017 – od miejsca 10. do 6.

Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień - kup na TaniaKsiazka.plTop 10 2017 roku otwiera książka Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagercrantza. Jest to już piąty tom słynnej sagi Millennium i drugi w dorobku autora kontynuującego dzieło Stiega Larssona. Tym razem dowiadujemy się nieco więcej o przeszłości Lisabeth.

Psiego najlepszego, czyli Był sobie pies na święta to tytuł , który zajął 9. miejsce wśród najczęściej kupowanych książek w naszej księgarni. Psiego najlepszego - kup na TaniaKsiazka.plTa historia ponownie zabierze Was do świata niezwykłych psów, tym razem całej gromadki!

Na miejscu 8. znalazła się książka Neila Gaimana, pisarza z ogromnym dorobkiem literackim. Każda książka tego autora to wielkie wydarzenie i światowy bestseller, nie inaczej było z Mitologią nordycką.

Baśnie Barda Beedle`a - kup na TaniaKsiazka.plNiesamowite baśnie napisane przez J.K. Rowling, czyli Baśnie Barda Beedle`a to zbiór opowiadań iście magicznych, które ponownie zabiorą nas do świata Harry’ego Pottera. Z kolei Sekretne życie drzew Petera Wohllebena, które było szóstą najpopularniejszą książką, kupowaną przez Was w zeszłym roku to tytuł, który zabierze Was do świata bardziej realnego, chociaż jak się okazuje nie mniej tajemniczego, świata drzew, które czują.

Top 10 najpopularniejszych książek 2017 – od miejsca 5. do 3.

Początek - kup na TaniaKsiazka.plPierwszą piątkę otwiera Dan Brown i jego książka Początek. Ta historia to kolejny tom z przygodami słynnego profesora Harvardu. W jakie tarapaty tym razem się w plącze i czy uda mu się z nich wyjść cało? Z pewnością równie trudne zadanie będzie miała przed sobą bohaterkaZa zamkniętymi drzwiami - kup na TaniaKsiazka.pl tej książki: Za zamkniętymi drzwiami B. A. Paris. Okazuje się, że jej idealne życie tylko z porodu jest perfekcyjne, a za zamkniętymi drzwiami jej domu dzieją się bardzo złe rzeczy.

Top 10 najpopularniejszych książek 2017 – podium!

Rok 1984 - kup na TaniaKsiazka.plPierwszą trójkę bestselerów 2017 otwiera klasyk literatury, czyli Rok 1984 George’a Orwella. Natomiast na miejscu drugim znalazła się niezwykle kontrowersyjna książka: Macierewicz i jego tajemnice. Jej autor Tomasz Piątek zamieścił w niej szokujące informacje, które jeżeli są prawdziwe, z pewnością wzbudziły niepokój wielu polskich obywateli. Macierewicz i jego tajemnice - kup na TaniaKsiazka.pl

I pora na miejsce najważniejsze na liście, czyli pierwsze. Najpopularniejszą książką zeszłego roku w księgarni TaniaKsiazka.pl jest Był sobie pies W. Bruce Camerona. Ta niesamowita książka to opowieść o psie, który pamiętał, o psie, który nawet odradzając się kilka razy na nowo w ciele zupełnie innego czworonoga, zawsze poszukiwał tylko jednego pana, chłopca, który był jego pierwszym właścicielem. Niesamowita, chwytająca za serce opowieść o miłości psa do człowieka, miłości, która pokonała śmierć.

Top 10 najpopularniejszych książek 2017. Był sobie pies - kup na TaniaKsiazka.pl

I jak Wam się podoba lista top 10 2017 roku?
Czy są na niej tytuły, które czytaliście również Wy?

Przeczytaj także