Tom trzeci serii W kręgach władzy Remigiusza Mroza!

Tom trzeci serii W kręgach władzy Władza absolutna - kup na TaniaKsiazka.plTom trzeci serii W kręgach władzy to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Książka to już trzeci tom słynnego cyklu, który w błyskawicznym tempie zyskał status bestsellera. Nic dziwnego. Temat polityki kraju, poruszony przez jednego z najlepszych rodzimych twórców kryminałów, stał się doskonałym tłem dla wciągającej historii. Książka pt. Władza absolutna będzie dostępna w sprzedaży od 14 listopada 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom polskich kryminałów i literatury sensacyjnej. Pikanterii i emocji tej premierze dodaje fakt, że przecież całkiem niedługo czekają nas wybory. A prezentowana dziś seria jest nieuchronnie związana z władzą w kraju i polityką. Można by rzec, że czas premiery został wybrany nie bez przyczyny. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Tom trzeci serii W kręgach władzyWładza absolutna

Pod sejmem miał miejsce zamach. Z tego powodu Polska znalazła się na samym skraju anarchii. Niestety Konstytucja nie przewiduje, kto w zaistniałej sytuacji powinien przejąć władzę. Pewne jest jedno – do walki o nią staną wszystkie ugrupowania i siły polityczne. Tym samym w sytuacji poważnego kryzysu rozpoczyna się najbardziej bezkompromisowa i bezwzględna kampania wyborcza w historii.

Jednak jest coś jeszcze. Na światło dzienne zaczynają wychodzić dowody, które świadczą o tym, iż zamach był jedynie częścią znacznie większego spisku. A ten, kto odkryje prawdę, zdobędzie władzę absolutną.

Przypominamy, że tom trzeci serii W kręgach władzy pt. Władza absolutna będzie dostępny już od 14 listopada bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie cały pakiet bestsellerowej serii. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Remigiusza Mroza. Albo tych, którzy z jakichś powodów nie sięgali jeszcze po ten cykl. Jeśli jesteście miłośnikami nietuzinkowych kryminałów z wartką akcją, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś serię. Remigiusz Mróz po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także