Tom siódmy Fallen Crest już niebawem!

Tom siódmy Fallen Crest - kup na TaniaKsiazka.plTom siódmy Fallen Crest będzie dostępny w sprzedaży na polskim rynku już od 15 kwietnia 2020 roku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek serii stworzonej przez Tijan Meyer. Poza tym warto tutaj również wspomnieć, że jest to finał bestsellerowej historii, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem odbiorczyń na całym świecie.

Najnowszy, siódmy tom cyklu nosi tytuł Na zawsze i rozwieje wszelkie wątpliwości, dotyczące losów głównych bohaterów. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Ta seria przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych. Sprawdźcie!

Tom siódmy Fallen Crest – kilka słów o fabule książki

Główna bohaterka, Samantha, w końcu powiedziała: „tak”. Jednak to nie uchroniło jej przed problemami. Ponieważ między nią a Masonem coś zaczyna się psuć. Nie pomaga fakt, że jego sportowa kariera stoi pod wielkim znakiem zapytania. Natomiast jej coraz bardziej się powodzi.

Tymczasem Sam i Taylor dołączają do drużyny biegaczek i od razu zdobywają nowych wrogów. Ponieważ Faith, poprzednia mistrzyni torów, nie lubi dzielić się sławą i przywilejami. A najbardziej nie lubi, kiedy ktoś jest od niej lepszy. Wkrótce też do Masona i Logana powracają ich występki z przeszłości. W związku z tym cała ekipa z Fallen Crest musi po raz kolejny obmyślić plan. Wszyscy czują, że to czas, w którym mogą stracić wszystko. I nie chodzi tu tylko o sławę czy pieniądze. Ponieważ mogą stracić siebie nawzajem.

Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze. Autorka po raz kolejny stworzyła niezwykle wciągającą historię, która od pierwszej do ostatniej strony trzyma czytelniczki w niepewności. Ten finał was porwie i sprawi, że na chwilę wstrzymacie oddech z zaskoczenia.

Jeszcze raz przypominamy, że tom siódmy Fallen Crest będzie dostępny w sprzedaży od 15 kwietnia bieżącego roku. Książkę pt. Na zawsze znajdziecie tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii Tijan Meyer. Gorąco polecamy ten cykl każdej miłośniczce romansów współczesnych. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także