Tom III Trylogii Czasu już niebawem w Polsce!

Tom III Trylogii Czasu. Zieliń szmaragdu - kup na TaniaKsiazka.plTom III Trylogii Czasu autorstwa Kerstin Gier już wkrótce pojawi się również w Polsce. Finał serii nosić będzie tytuł Zieleń szmaragdu, a jej premiera przewidywana jest na 15 lutego 2018 roku. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości niemieckiej pisarki. Gier już od dłuższego czasu podbija serca Czytelników na całym świecie, a Trylogia Czasu to już kolejny cykl po Trylogii Snów, który dedykowany jest młodzieży. Jeśli zatem poszukujecie niezwykle magicznej historii, która pochłonie Was do reszty, trafiliście idealnie. A ci, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością pisarki, teraz mają idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Tom III Trylogii Czasu – wielki finał

Główni bohaterowie to Gwen i Gideon dwoje nastolatków, którzy posiadają niezwykły dar podróżowania w czasie. Po raz kolejny muszą oni połączyć siły, by przeciwstawić się złowrogiemu hrabiemu de Saint Germain. Mężczyzna chce wykorzystać ich dar do własnych, niecnych celów. Ta gra jest jednak bardzo niebezpieczna. Wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości zaczynają się ze sobą zlewać, a groźne zasadzki czyhają na każdym kroku. Na światło dzienne zaczynają również wychodzić kolejne tajemnice. Gwen po raz kolejny musi stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu i zawalczyć o miłość i przyjaźń. Staje się także odpowiedzialna nie tylko za swoje życie, ale i bliskich.

Finał Trylogii Czasu z pewnością nie zawiedzie wszystkich miłośników serii. Kerstin Gier po raz kolejny udowadnia, że jej talent nie jest kwestią przypadku. Wszystkie niejasności i niedokończone wątki znajdują w tej części swoje wyjaśnienie i rozwiązanie. Całość zamyka się w jedną, spójną i niepowtarzalną historię. Przygody, jakie przeżywają bohaterowie, wciągną do reszty nawet najbardziej opornych Czytelników. I gwarantujemy, że tuż po skończeniu tego cyklu czeka Was gigantyczny, książkowy kac. Ta opowieść jeszcze długo po zakończeniu zostaje w sercach odbiorców.

Przypominamy, że tom III Trylogii Czasu na polskim rynku dostępny będzie od 15 lutego bieżącego roku. Książkę pt. Zieleń szmaragdu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także