Tom II Braci Slater już wkrótce na polskim rynku!

Tom II Braci Slater. Alec - kup na TaniaKsiazka.plTom II Braci Slater w sprzedaży pojawi się 12 stycznia 2018, a tytuł książki brzmi Bracia Slater. Alec. Wiemy, że na tę wiadomość czekało tysiące Czytelniczek w naszym kraju. To właśnie na ich prośbę Wydawnictwo Kobiece postanowiło wydać serię w Polsce. Nic dziwnego. L.A. Casey cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie, a jej powieści w błyskawicznym tempie znikają z księgarnianych półek. Z każdym kolejnym tomem tej pikantnej serii, autorce przybywa fanek, które ze zniecierpliwieniem oczekują kontynuacji losów znanych już bohaterów. Jeśli zatem jeszcze do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Sprawdźcie same, co takiego ma w sobie cykl stworzony przez Casey!

Tom II Braci Slater. Alec – kilka słów o fabule

Główna bohaterka, Keela, nie ma w życiu lekko. Matka zupełnie jej nie docenia, a cała rodzina uważa ją za życiowego nieudacznika. Bardzo mocno i chyba już na stałe przylgnęła do niej łatka czarnej owcy. Dziewczyna nieustannie musi rywalizować z kuzynką Micah, która już niedługo bierze ślub. A cała uwaga rodziny skupia się właśnie na niej. To przecież jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich krewnych.

Pewnego dnia Keela przypadkiem poznaje Aleca Slatera i prosi go, by ten wybrał się z nią na nieszczęsne wesele kuzynki. Oczywiście mężczyzna musi również udawać jej chłopaka przed całą rodziną bohaterki. Bezczelny przystojniak, który traktuje kobiety jak przygodę na jedną noc, zgadza się. Jednak jest pewna cena, którą rudowłosa ślicznotka będzie musiała zapłacić za tę przysługę. I wykracza ona daleko poza wszelkie granice przyzwoitości. Ale Keela nie ma wyjścia. Bo jeśli chce zaimponować rodzinie, musi zgodzić się na wszystko. Nie wie tylko, że Alec zawsze zatrzymuje to, co posiada.

Najnowszą książką L.A. Casey udowadnia, że nie bez przyczyny jej powieści lądują zawsze na szczycie najważniejszych, bestsellerowych list. Po raz kolejny stworzyła pikantną i wciągającą opowieść oraz wyraźnych, męskich bohaterów, dla których niejedna Czytelniczka straci głowę.

Tom II Braci Slater. Alec znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także