Tom I erotycznej serii Royals już wkrótce!

Tom I erotycznej serii Royals. Kochanka księcia - kup na TaniaKsiazka.plTom I erotycznej serii Royals na polskim rynku pojawi się już niebawem. Premiera książki pt. Kochanka księcia przewidywana jest na 16 lutego 2018 roku i jest to bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich miłośniczek tego typu historii. Warto tutaj wspomnieć, że Geneva Lee to światowej sławy pisarka, której powieści niejednokrotnie gościły na szczycie bestsellerowej listy New York Timesa czy USA Today. Teraz Czytelnicy również w Polsce mają niepowtarzalną szansę poznać twórczość tej temperamentnej autorki. Jeśli powieści erotyczne i literatura kobieca to gatunki, które uwielbiacie, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Tom I erotycznej serii Royals – Kochanka księcia

Główna bohaterka, Clara Bishop, właśnie świętuje ukończenie studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim. To właśnie na tym przyjęciu dziewczyna poznaje tajemniczego i intrygującego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Wiele wskazywało na to, że ich znajomość zakończy się na jednym pocałunku. Taki właściwie był plan. Jednak Clara nie może przestać o nim myśleć i odnosi wrażenie, że jest on jej bardzo bliski. A ponadto bohaterka ma wrażenie, że skądś go zna. Sprawa bardzo szybko się wyjaśnia, kiedy do drzwi dziewczyny pukają paparazzi. Okazuje się, że Clara miała do czynienia z księciem Alexandrem.

Do bohaterki zaczyna docierać, że prawowity następca tronu to niebezpieczny bad boy. I zawsze dostaje to, czego chce. Tak się składa, że najnowszym kaprysem Alexandra staje się Clara. Dlatego też proponuje dziewczynie ryzykowny i utrzymywany w tajemnicy układ. Ma ona zostać jego sekretną kochanką.

Jednak czy to możliwe, by taki związek został utrzymany w tajemnicy? A co z uczuciami? Czy Clara będzie tylko kaprysem, czy książę poczuje do niej coś więcej?

Tom I erotycznej serii Royals znajdziecie tutaj. Przypominamy, że książka pt. Kochanka księcia będzie dostępna w sprzedaży od 16 lutego bieżącego roku. Tę serię polecamy wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści erotycznych. Geneva Lee serwuje Czytelniczkom niezwykle pikantną i wciągającą opowieść, która zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Przeczytaj także