Tom 9 Dziedzictwa rodu Poldarków!

Tom 9 Dziedzictwa rodu Poldarków Taniec młynarza - kup na TaniaKsiazka.plTom 9 Dziedzictwa rodu Poldarków już 11 kwietnia 2018 roku ujrzy światło dzienne. Książka będzie nosić tytuł Taniec młynarza i bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kultowej już, rodzinnej sagi. Tym, którzy nie do końca orientują się w serii, przypominamy, że całość składa się aż z 12 części. Na podstawie Dziedzictwa rodu Poldarków stacja BBC nakręciła serial, który cieszy się nie mniejszą popularnością, niż papierowe wydanie historii. Winston Graham jednogłośnie został okrzyknięty jednym z najbardziej uznanych twórców XX wieku. Jeśli zatem do tej pory z jakichś powodów nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z jego twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli poszukujecie rodzinnego cyklu, który pochłonie Was do reszty.

Tom 9 Dziedzictwa rodu PoldarkówTaniec młynarza

Czytelnicy wraz z bohaterami przenoszą się do Kornwalii. Jest przełom 1812-1813 roku. Wraz z nadejściem nowego roku, rodzina Poldarków z Nampary staje przed mnóstwem nieoczekiwanych wyzwań. Do Rossa i Demelz zaczynają napływać niepokojące nowiny. Clowance po licznych triumfach w Londynie ponownie wraca do Kornwalii.  Kobieta szybko przekonuje się, że je gorący romans ze Stephanem Carringtonem to nie tylko źródło szczęścia. Ten epizod niesie za sobą również posmak goryczy.

Wojna w Hiszpanii wciąż trwa, a sytuacja Wielkiej Brytanii z dnia na dzień staje się mniej jasna. Dwie rodziny, Poldarkowie i Warlegganowie wkroczą w nową i burzliwą epokę. A czas ten okaże się równie skomplikowany i zmienny, jak kroki tańca młynarza.

Przypominamy, że tom 9 Dziedzictwa rodu Poldarków pt. Taniec młynarza na polskim rynku pojawi się 11 kwietnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Powieść tę polecamy gorąco wszystkim fanom pisarza i całego cyklu.

Ci, którzy nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Winstona Grahama, teraz mają niepowtarzalną szansę. Wszystkie książki z serii, które do tej pory pojawiły się na naszym rynku, znajdziecie tutaj. Jeśli poszukujecie pełnej pasji, dynamicznej opowieści o przewrotnych losach bohaterów, ta seria jest właśnie dla Was. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także